Acıbadem Elektrik Tamiri ve Arıza Çözümleri

Elektrik arızaları her yerde ve her zaman olabilecek arızalardır bunun için Acıbadem Elektrik Tamiri firmamız bütün elektrik arızalarında hizmetinizdedir. Elektrik yaşamımızın her alanında kullanılınca arıza kaçınılmaz bir durum oluyor. Eğer konu elektrik arızası ise çok önemlidir ve acilen müdahale edilmelidir.

Elektrik arızası ortaya çıkınca hemen kontrol kalemini elimize alırız tamir etmeye çalışırız ancak çoğu zaman daha büyük arızalara neden oluruz ve kendi canımızı tehlikeye atarız. En son çare olarak konunun uzmanını çağırırız. Acıbadem Elektrik tamiri servisimiz sizin böyle riskler almamanız için 7/24 hizmetinizde.

Acıbadem Elektrikçi ile Çok Yönlü Hizmet Alın!

Acıbadem elektrikçi olarak güvenlik kameralarının montajı, alarm arıza çözümü ve çanak anten kurulumu yapıyoruz. Avize montajı, klima montajı, kombi tesisatı ve montajı hizmetlerimizle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Ayrıca bütün elektrik tesisatınızın yenilenmesi işlemini de yapıyoruz.

Sadece elektrik tesisatı arıza ve çözümleri değil elektronik aletlerinizin tamir ve bakımlarını büyük bir titizlikle yapıyoruz. Elektronik eşyalarınızın tamir ve bakımları işinin ehli ustalarımız tarafından en fazla 2 iş günü içerisinde yapılıyor ve tarafınıza teslim ediliyor. Tamir ve bakımı yapılan eşyalarınızın güvenliği tamamen firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Acıbadem Elektrikçi ile Güvenli Hizmet Anlayışı

Acıbadem Elektrikçi olarak hizmetlerimiz TSE güvenlik standartlarına uygundur. Kullanmakta olduğumuz yedek parça ve ürünlerimiz tüm güvenlik standartlarına uygunluğu test edilmiş malzemelerdir. Acıbadem elektrik tamiri olarak bütün montaj, tamir ve bakım hizmetlerinizi güvenilir şekilde yapıyoruz. Usta Elektrikçi olarak firmamız elektrik tesisatı kurulumu, elektronik ürünlerin tamirlerinde güvenlik standartlarına uygun olarak kaliteli ve güvenilir hizmetleri sizlere sunuyor.

Elektriksel arızalar, elektronik cihaz tamiri ve bakımı için bizlerle iletişime geçin!

Usta Elektrikçi: 0216 505 84 41

 • Güvenlik kamerası kurulumu

 • Alarm Sistemi satış ve kurulumu

 • Çanak anten kurulumu

 • Avize Montajı 

 • Klima elektrik hattı çekme

 • Kombi Elektrik Tesisat Montaj

 • Kombi Petek temizliği
 • Sigorta yenileme Değişimi

 • İnternet hattı tamiri

 

4 Comments

 1. Aysel **

  Binamızın Gece Kaçak Akım Sigortasında kısa devre oldu ustayı çağırdık Sabaha karşı 3 Gibi gelip Sigortayı Değiştirip Tesisat kontorülünü yaptılar gerçekden Hızlı Hizmet veriyorlar Usta Elektrikci Elektrik servis işini Bir çıta yukarıya almış Başarılarının devamını Diliyorum.

 2. Songül G***

  Acıbademde Elektrikçi arıyordum usta elektrikci firmasını aradım 20 25 dakikada araçlarıyla gelip evdeki bütün avizelerin montajını yaptılar son anda çocuk odasındaki avizeye giden elektrik kablosunun kopuk olduğunu söylediler yeni kablo çekip çalışır halde teslim ettiler fiyat farkıda almadılar Teşşekür ediyorum usta elektrikçilere.

 3. Sevilay

  Usta Elektrikçi Firmasına İnternetden ulaşanlardan birisi olarak gerçekden anadolu yakasında hızlı servisleri var Dairemin Zilli çalışmıyordu usta elektrikciden servis taleb ettim yaklaşık yarım saat sonra Servis araçları ile geldiler konuma ve sorunu hemen düzeltiler Ayrıca Ev aletleri tamiri yaptıklarını gördüm Evdeki arızalı olan Elektrik süpürgüsenin tamrinide Ustalara yaptırdım ilgili ve işini bilen kişiler Elektrikçi Arıyorsanız Usta elektrikçi tavsiye ederim.

 4. Halit karlı

  Merhaba fimanıza Klima elektrik hattı montajı yaptırdım sitenizi incelediğimde kombi petek temizliği hizmetinide başlatmışsınız gördüğüm kadarı ile fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim mail adresime

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir