Kadıköy Elektrikçi

Kadıköy Elektrikçi olarak bütün elektrik işlerinizde işinin ehli ustalarla hizmetinizdeyiz. Sizlerde uzman ekiplerimizden hizmet almak istiyorsanız 0216 505 84 41 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ve en iyi hizmete sahip olabilirsiniz.

Elektrik uzmanlık isteyen tehlikeli bir iştir. Yapılan yanlış bir müdahale küçük çaplı bir arızayı bile büyük maddi hasarlara ve yaralanmalara neden olabilecek büyük çaplı kazalara dönüşebilir. Bu sebeple elektrik arızaları uzman kişilerce giderilmelidir. Firmamız Kadıköy elektrik tamiri ev ve iş yerlerinizde ki elektrik arızalarında profesyonel bir hizmet sunarak arızayı en kısa sürede sona erdirmek için uzman ekiplerle müdahale etmektedir.

Usta Elektrikçi

Kadıköy Elektrik Tamiri ve Elektronik Tamiri Bizim İşimiz

Kadıköy elektrikçi olarak firmamız ev iş yerlerinde meydana gelebilecek elektrik tesisatı arızaları, trafo arızaları gibi arızaların yanı sıra avize montajı, priz ve düğme hattı çekimi ve montajı, plan ve proje işleri gibi hizmetleriyle de sizlere yardımcı olmaktadır.

Firmamız ayrıca bina elektrik tesisatı, paratoner tesisatı, elektrik panoları ve kartlı geçiş sistemleri gibi işlemlerde de hizmetinizde. Firmamızda elektronik ev aletlerinin tamir ve bakımı uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Bulaşık ve çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, vantilatör, klima gibi cihazların tamir ve bakımları uzman ekiplerimiz tarafından orijinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır.

Kadıköy Yangın İhbar Sistemleri

Kadıköy Yangın ihbar sistemleri yangına neden olan unsurun vakit kaybetmeden bulunarak yangının söndürülmesi amacını taşımaktadır. Evlerde de sanayi sistemlerinde de sık sık karşımıza çıkan sistemlerdir. Önceliği her zaman can ve mal güvenliği sağlamaktır. Birçok dedektörün oluşturduğu bu sistemler aynı anda bir diğer sistem ile de entegre olma özelliğine sahiptir.

Söz konusu olan sistemlerin üretilmesinin ve de uygulanmasının iki kategorisi mevcuttur. Konveksiyonel olarak isimlendirilen sistemler daha çok küçük ölçekli ya da noktasal adresleme ihtiyacının çok olmadığı açık alanlarda kullanılmaktadır. Tercih edilmesindeki en büyük neden maliyetinin çok daha az olmasıdır. Diğer kategori olan adresli yangın ihbar sistemi ise bölünmüş alanlarda ve daha büyük ölçekli projelerde rastlanan bir sistemdir.

Bu sistemler direkt olarak itfaiye hattı ile bağlantılı değildir. Daha hassas bir şekilde hizmet sağlayanlar bu işi yapmaktadır. Çok uygun fiyatlara hem sistemin kontrolünü sağlayan hem de anında sistemin sahibini durumdan haberdar eden firmalar bulunmaktadır. Ayrıca bu firmalar yangın anında vakit kaybetmeden itfaiyeye de haber vermektedir. Firmamız tüm güvenlik sistemlerinde olduğu gibi bu gibi sistemler ile alakalı da oldukça kaliteli ve profesyonel bir hizmet vermektedir.

Kadıköy Yangın İhbar Sistemleri Kullanım Amaçları

Bu tarz sistemler olası bir yangın durumunda vakit kaybetmeden yangının algılanması ve hemen söndürülmesi amacı taşımaktadır. Bahsedilen sistemlerin kullanım alanlarına göre çeşitli alt başlıklara ayrıldığını görürüz. Karbondioksit gazlı söndürme sistemleri, sprinkler söndürme sistemleri, gazlı söndürme sistemleri ve köpüklü söndürme sistemleri bu alt başlıklara örnek olarak verilebilir.

Bu sistemlerin öncelikli amacı her zaman herhangi istenmeyen bir durum ile karşı karşıya olunduğunda hemen haberdar olmanızı sağlamak olacaktır. Böylece istenmeyen birçok durum karşısında daha az hasar ile karşılaşmış olacaksınız. Eğer ihbar sisteminin yanında bir de söndürme sistemi varsa siz oraya gelmeden önce de söndürme işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Yine ihbar sistemlerinin hizmetini veren birçok şirket bulunmaktadır. Fakat işini iyi yapan kaliteli şirketler ile birlikte çalışmak son derece önemlidir. Biz bu konuda oldukça tecrübeli personeller ile çalışan kaliteli bir şirketiz. Bu gibi sistemler ve uygun fiyatlar için bizlerle vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Elektrik Tamiri Uzman Kadrosu ve Uygun Fiyatlarıyla Hizmetinizde

Kadıköy Elektrikçi firmamız uzman ekipleriyle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Bütün çalışanlarımız işinin ehli olan ve alanında eğitim almış kişilerdir. Ekiplerimiz sizlere en iyi hizmet için kendilerini sürekli olarak geliştiren alanının en iyisi olan ustalardan oluşmaktadır. Her zaman güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ustalarımız sizlere hizmet vermektedir.

Sizde elektrik işlerinizi Usta Elektrikçi bünyesinde ustalara emanet etmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

2 Comments

  1. Sedef ***

    Cafemizin tadilat işlerini yaptırdık ilgi alaka işçilik ve fiyat konusunda yardımcı oldular 3 günde bütün ışıklandırma tesisat bağlantıları sigortaları değiştirler işlerini özenerek yapıyorlar tavsiye ederim sorun yaşamıycağınız bir işletme

  2. Hakan Yüksel

    Büromuzun Elektrik tesisat işlerini yaptırdım Malzeme fiyatlarını araştırdım gayet makül fiyat verdiklerini gördüm gerek işçilik gerekse daha sonraki yapılan işlemlerde tadilatı hızlıca bitirip teslim ettiler biz memnun kaldık çevremdekilerede tavsiye ettim sorun yaşamıycağınız merkez

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir