Kadıköy Elektrikçi

Kadıköy Elektrikçi olarak bütün elektrik işlerinizde işinin ehli ustalarla hizmetinizdeyiz. Sizlerde uzman ekiplerimizden hizmet almak istiyorsanız 0216 505 84 41 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ve en iyi hizmete sahip olabilirsiniz.

Elektrik uzmanlık isteyen tehlikeli bir iştir. Yapılan yanlış bir müdahale küçük çaplı bir arızayı bile büyük maddi hasarlara ve yaralanmalara neden olabilecek büyük çaplı kazalara dönüşebilir. Bu sebeple elektrik arızaları uzman kişilerce giderilmelidir. Firmamız Kadıköy elektrik tamiri ev ve iş yerlerinizde ki elektrik arızalarında profesyonel bir hizmet sunarak arızayı en kısa sürede sona erdirmek için uzman ekiplerle müdahale etmektedir.

Kadıköy Elektrik Tamiri ve Elektronik Tamiri Bizim İşimiz

Kadıköy elektrikçi olarak firmamız ev iş yerlerinde meydana gelebilecek elektrik tesisatı arızaları, trafo arızaları gibi arızaların yanı sıra avize montajı, priz ve düğme hattı çekimi ve montajı, plan ve proje işleri gibi hizmetleriyle de sizlere yardımcı olmaktadır.

Firmamız ayrıca bina elektrik tesisatı, paratoner tesisatı, elektrik panoları ve kartlı geçiş sistemleri gibi işlemlerde de hizmetinizde. Firmamızda elektronik ev aletlerinin tamir ve bakımı uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Bulaşık ve çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, vantilatör, klima gibi cihazların tamir ve bakımları uzman ekiplerimiz tarafından orijinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır.

Kadıköy Elektrik Tamiri Uzman Kadrosu ve Uygun Fiyatlarıyla Hizmetinizde

Kadıköy Elektrik tamiri firmamız uzman ekipleriyle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Bütün çalışanlarımız işinin ehli olan ve alanında eğitim almış kişilerdir. Ekiplerimiz sizlere en iyi hizmet için kendilerini sürekli olarak geliştiren alanının en iyisi olan ustalardan oluşmaktadır. Her zaman güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ustalarımız sizlere hizmet vermektedir.

Sizde elektrik işlerinizi Usta Elektrikçi bünyesinde ustalara emanet etmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

2 Comments

  1. Sedef ***

    Cafemizin tadilat işlerini yaptırdık ilgi alaka işçilik ve fiyat konusunda yardımcı oldular 3 günde bütün ışıklandırma tesisat bağlantıları sigortaları değiştirler işlerini özenerek yapıyorlar tavsiye ederim sorun yaşamıycağınız bir işletme

  2. Hakan Yüksel

    Büromuzun Elektrik tesisat işlerini yaptırdım Malzeme fiyatlarını araştırdım gayet makül fiyat verdiklerini gördüm gerek işçilik gerekse daha sonraki yapılan işlemlerde tadilatı hızlıca bitirip teslim ettiler biz memnun kaldık çevremdekilerede tavsiye ettim sorun yaşamıycağınız merkez

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir