Kozyatağı Elektrikçi

Ev ve iş yerlerinde ki elektrik arızalarında ilk akla gelen Kozyatağı Elektrikçi uzun yıllardır bu sektörde bir öncü olarak hizmet vermeye devam ediyor. Kozyatağı bölgesinde yer alan bütün mahallelerde hizmet veren Kozyatağı elektrik tamiri firmamız elektrik ve elektronik arızalarda sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Elektrik arızaları uzman kişiler tarafından müdahale gerektiren arıza biçimidir. Bu tür arızalara işi bilmeyen bir kişi tarafından yapılacak en küçük müdahale büyük çaplı arıza, yangın ve can kayıplarına neden olabilir. Bu nedenle ev ya da iş yerinizde ki arızalarda kesinlikle uzman ekipleri tercih edin. Firmamız elektrik arızası alanında uzman çalışanları ile sizlere en kaliteli hizmeti en kısa sürede vermektedir. Usta Elektrikçi

Kozyatağı CCTV Kamera Sistemleri

Kozyatağı CCTV kamera sistemleri sayesinde yalnızca yetkili kişilerin görüntüleyebileceği bir sistem oluşturmak mümkündür. CCTV kapalı devre televizyon anlamı taşımaktadır. Televizyon sistemleri belirli bir noktadan almış olduğu ses ve görüntü sinyalini alıcılar sayesinde birçok izleyiciye aktarmaya yaramaktadır. CCTV olarak isimlendirdiğimiz sistem ise bu sistemden biraz daha farklıdır. CCTV’de bahsedilen görüntü ve seslere herkesin erişim yetkisi bulunmamaktadır.

Bahsedilen sistemin oluşması için monitör ya da televizyona kablo yardımı ile bağlanması gerekmektedir. Daha gelişmiş sistemlerde ise kamera ve ekrandan başka kayıt cihazı, lens gibi araçlar da bulunmaktadır. Kameraya ek olarak mikrofon da dahil edildiği takdir de ses kaydetme özelliği de aktif hale gelebilmektedir.

Eğer sizde herhangi bir sebeple kamera sistemine ihtiyaç duyuyorsanız Kozyatağı CCTV kamera sistemleri sayesinde bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Firmamız kamera sistemleri konusunda oldukça güvenilir ve kaliteli bir firmadır.

CCTV Çeşitleri

Üç çeşit CCTV bulunmaktadır. Bunlar; IP CCTV, Analog CCTV ve Hybird CCTVdir.

IP CCTV

Bu sistemde IP kameralar aracılığı ile kaydedilen görüntüler, ağ kayıt cihazına iletilmektedir. Ağ kayıt cihazı kendisine gelen görüntüyü alır ve saklar. Bu sistemde görüntü kameranın konumundan uzak bir yerde izlenebilmektedir. Ayrıca sistem ile bağlantılı olmayan uzak bir yerden de izlenebilmektedir.

Analog CCTV

Bu sistem genel olarak hareket edebilen ya da sabit kameralar, monitör, switch, sistem kontrol ünitesinden oluşmaktadır. Hareket eden ya da sabit bir şekilde duran kameralar aracılığı ile çekilen görüntüler UTP kabloları sayesinde kayıt cihazına aktarılmaktadır. Kayıt cihazı ise mevcut görüntüleri çok yüksek kalitede saklama özelliğine sahiptir.

Hybird CCTV

Hybir CCTV sistemi diğer iki sistemin birleşmesi sonucu ortaya çıkan bir sistem olarak tanımlanmaktadır.

Kozyatağı CCTV Kamera Sistemleri Kullanım Alanları

Bahsedilen kamera sistemlerinin başlıca kullanım alanları şu şekildedir;

  • “Mobese” olarak isimlendirdiğimiz şehir izlenmelerinde sık sık kullanılmaktadır. Köprü, kavşak ve yol gibi alanlar bu kameralar sayesinde kontrol altına alınmaktadır.
  • Gizli kamera amacı ile kullanılmaktadır.
  • İşverenler tarafından çalışma ortamını ve çalışanların iş yerindeki hal ve tavırlarını izlemek amacı ile kullanılmaktadır.

Kozyatağı Elektrikçi ile Güvenilir ve Çok Yönlü Hizmet Ağı

Kozyatağı elektrikçi olarak bütün hizmetlerimizde kaliteyi, hızı ve güvenilirliği taahhüt ediyoruz. Verdiğimiz bütün hizmetler firmamızın garantisi altında olup satış-tamir sonrası destek vermeye devam etmekteyiz. Tamir ve bakımlarda kullandığımız bütün yedek parçalar orijinal yedek parçalardır.

Firmamız Kozyatağı elektrik tamiri tesisat ve elektrik panosu arızaları, kombi ve diğer ısıtma sistemlerinin arızalarını en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Ayrıca topraklama tesisatı, sensörlü sistemler, zayıf akım tesisatı, güvenlik kameraları kurulumları hizmetleri de sunmaktayız. Firmamız aynı zamanda elektrik malzemelerinin satış ve montajını da yapmaktadır.

Firmamız Usta Elektrikçi elektronik cihaz tamirinde de sektörünün en iyisi durumunda. Beyaz eşya tamiri, klima, kombi, ütü tamiri gibi birçok elektrikli ev aletlerinin tamiri de firmamızca yapılmaktadır.

Kozyatağı Elektrikçi Uygun Fiyat Politikası ile Hizmetinizde

Firmamız uygun fiyat ve kaliteli malzeme parolasıyla hizmet vermektedir. Fiyatlarımız bütçenizi zorlamayacak orandadır. Sizlerde kaliteli malzeme ve işçiliğe uygun fiyatlarla ulaşmak için bizi arayın.

İletişim Hattı: 0216 505 84 41

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir