Ümraniye Elektrikçi

Usta Elektrikçi firması bünyesinde hizmet veren Ümraniye elektrikçi firması elektrik arızaları servisi hizmeti vermektedir. Ev ya da iş yerinizde ki arızalarda bazı mağduriyetler yaşayabilirsiniz ve bu mağduriyetler can sıkıcı olabiliyor. İşte bizler bu can sıkıcı olayların çözümü için sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çok basit bir işlem dediğimiz elektrik kaçakları büyük bir arızaya dönüşebilir ve evimizde ya da iş yerimizde maddi hasarlara neden olabilir, ailemizden ya da çevremizden birilerinin zarar görmesine neden olabilir. İşte bu yüzden elektrik arızaları deneyimli kişilerce giderilmelidir; evinizde ya da iş yerinizde yaşadığınız elektrik arızalarında kesinlikle kendiniz müdahale etmeye kalkışmayın! Bize haber verin uzman ekiplerimiz arızaları güvenli ve hızlı bir şekilde gidersin siz güvende kalın.

Usta Elektrikçi

Ümraniye Elektrik Malzeme Satış ve Montaj

Ümraniye elektrik malzeme satış ve montaj hizmeti ile sektörün önde gelen firmalarından biri olarak en güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Elektrik konusu birçok mağduriyetlere sebep olabilecek önemli bir hizmettir. Arızalar, teknolojik sistemler, görüntü ve ses sistemleri gibi birçok hizmeti A kalite ile yerine getirmek en büyük önceliğimizdir.

Bina veya ev tesisatınız için isterseniz iş yerimize gelip bilgi alabilir, isterseniz telefondan danışabilirsiniz. Bütçenize uygun ekonomik fiyat tarifeleri ile en güvenilir elektrik hizmetleriniz için 7/24 yanınızdayız. Garantili ürünler, faturalı alışveriş ile tüm hizmetinizi güvence altına alıyoruz.

Ümraniye Elektrik Malzeme Satış ve Montaj: Ümraniye Elektrik Panoları

Ümraniye elektrik panoları alanında verdiğimiz hizmet sektörde diğer firmalara fark atacak kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Büyük küçük fark etmeksizin her alanda kurulumunu yaptığımız elektrik panolarının kısa sürede, güvenilir biçimde yapılmasını sağlıyoruz. Elektrik panolarının yapımında kullanılan malzemeler, müşterinin bütçesine göre en az 3 teklif verilerek gerçekleştirilir. Müşterinin belirlediği malzemeler ile işlemi gerçekleştirmek için günün belirlendiği bir sözleşme imzalanır. Bu sözleşme sayesinde haklarınız güvence altına alınır. Hizmette baştan sonra tüm haklarınızın garanti altına alındığı sözleşmeler firmamızın müşterilerine sunduğu en önemli imkanlardan biridir.

Elektrik konusunda ihtiyacınız olan A’dan Z’ye tüm malzemeler iş yerimizde bulunmaktadır. Sizleri memnun etmek adına tüm malzemelerimizde ve hizmetlerimizde ilk önceliğimiz kalite ve güvenilir alışveriştir. Sizler de bu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız bizi arayın ve birbirinden güzel tekliflerimizi değerlendirme fırsatı yakalayın.

Ümraniye Elektrik Malzeme Satış ve Montaj: Görüntülü Konuşma Sistemleri

Görüntülü konuşma sistemleri, birçok binada uygulanan güvenliği üst düzeye çıkaran sistemlerden biridir. Bu sistemlerin gerçekleşmesi bazı firmalar tarafından yüksek fiyatlarla ve düşük kalite ile gerçekleştirilir. Bu amatör firmalara karşı geliştirdiğimiz A kalite hizmet ile son teknoloji malzemeler ve tesisat ile görüntülü konuşma sistemine yeni bir soluk getiriyoruz.

Binaların görüntülü konuşma sistemleri konusunda belirlediği kriterlere göre farklı modeller ve seçenekler ile fiyat belirliyoruz. Yapılan anlaşmaya göre belirlenen günde binanın yapısına zarar gelmeden, en az hasarla işleminizi gerçekleştiriyoruz. İşlem sonrası tek tek dairelerdeki kontrolleri tamamlayıp, test denemeleri gerçekleştirip binadan ayrılıyoruz.

Birçok ödeme kolaylığı ile Ümraniye elektrik malzeme satışı ve montaj işlemleri, elektrik panoları ve teknolojik sistemlerle buluşmak için sitemizde bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz merkezimize gelip ürün kataloğunu inceleyebilir ve birbirinden uygun ücret teklifleri alabilirsiniz.

Ümraniye Elektrik Tamiri Geniş Hizmet Yelpazesi

Firmamızdan aşağıdaki hizmetleri en iyi şekilde alabilirsiniz;

 • Elektrik tesisatı arızaları
 • Topraklama tesisatı kurulumu
 • Yangın İhbar Sistemleri
 • Güvenlik kameraları kurulumu
 • Sensörlü Sistemler
 • Kartlı geçiş sistemleri
 • Zayıf akım tesisatları kurulumu gibi birçok elektrik işini uzman ekiplerimizden alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız elektronik cihazların tamir ve bakımları hizmetiyle de sizlerin yanında;

 • Çamaşır makinesi rezistans arızası
 • Bulaşık makinesi arızası
 • Ütülerin taban ısınmama arızası
 • Buzdolabı soğutmama arızası
 • Klima arızası
 • Kombi su ısıtmama arızası gibi arızalar Ümraniye Elektrik tamiri tarafından işinin ehli ustalarımızca firma garantisi ile orijinal yedek parça kullanılarak tamir edilir. Tamir edilen ürünleriniz evinize teslim edilir.

Ümraniye Elektrik Tamiri Uzman Kadrosu ile Hizmetinizde

Ümraniye elektrikçi olarak çalışanlarımız elektrik eğitimi almış, işinin ehli olan tecrübeli ve deneyimli ustalardır. Ustalarımız titiz işçilikle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Sizde en iyi hizmete erişmek için bizi arayın kaliteye ulaşın.

Ümraniye Elektrik Tamiri İletişim: 0216 505 84 41

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir