Ümraniye Elektrikçi

Usta Elektrikçi firması bünyesinde hizmet veren Ümraniye elektrikçi firması elektrik arızaları servisi hizmeti vermektedir. Ev ya da iş yerinizde ki arızalarda bazı mağduriyetler yaşayabilirsiniz ve bu mağduriyetler can sıkıcı olabiliyor. İşte bizler bu can sıkıcı olayların çözümü için sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çok basit bir işlem dediğimiz elektrik kaçakları büyük bir arızaya dönüşebilir ve evimizde ya da iş yerimizde maddi hasarlara neden olabilir, ailemizden ya da çevremizden birilerinin zarar görmesine neden olabilir. İşte bu yüzden elektrik arızaları deneyimli kişilerce giderilmelidir; evinizde ya da iş yerinizde yaşadığınız elektrik arızalarında kesinlikle kendiniz müdahale etmeye kalkışmayın! Bize haber verin uzman ekiplerimiz arızaları güvenli ve hızlı bir şekilde gidersin siz güvende kalın.

Usta Elektrikçi

Ümraniye Elektrik Malzeme Satış ve Montaj

Ümraniye elektrik malzeme satış ve montaj hizmeti ile sektörün önde gelen firmalarından biri olarak en güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Elektrik konusu birçok mağduriyetlere sebep olabilecek önemli bir hizmettir. Arızalar, teknolojik sistemler, görüntü ve ses sistemleri gibi birçok hizmeti A kalite ile yerine getirmek en büyük önceliğimizdir.

Bina veya ev tesisatınız için isterseniz iş yerimize gelip bilgi alabilir, isterseniz telefondan danışabilirsiniz. Bütçenize uygun ekonomik fiyat tarifeleri ile en güvenilir elektrik hizmetleriniz için 7/24 yanınızdayız. Garantili ürünler, faturalı alışveriş ile tüm hizmetinizi güvence altına alıyoruz.

Ümraniye Elektrikli Şofben Montajı

Her evde kullanılan şofbenler, elektrikli su ısıtıcıların en popüler modelleridir. Banyo tipi veya lavabo tipi gibi farklı tipleri olan şofbenlerin bağlantı işlemi oldukça önemlidir ve dikkatli yapılması gerekmektedir. Bu makalede, evinizdeki şofbenin nasıl bağlanacağına dair adım adım bilgi verilecektir.

İlk olarak, şofbeni banyoya nereye yerleştireceğinize karar vermelisiniz. Daha sonra şofbenin üzerindeki delikleri işaretleyerek duvarda uygun alanları belirleyin. Fayans delme işlemine geçmeden önce matkap ucunu matkapa takmadan elinize çekiç alın. Deleceğiniz yere matkap ucunu hafif döndürerek küçük bir çukurluk yaratın. Matkap ucuna çekiç ile küçük vuruşlar yaparken hafif hafif ucu döndürün ve yer belirginleşsin. Fayansı delerken önce darbesiz kısımda çalıştırın. Fayansı geçtikten sonra darbeli özelliğine geçin. Bu sayede fayans kırılma veya çatlama yapmayacaktır.

Şofbeni asacak şekilde duvarı delip uygun dubelleri çaktıktan sonra, şofbenin kablo bağlantısını yapmaya başlayabilirsiniz. Şofbenin içinden çıkan kablolara uygun renkteki kablolarınızı bağlamanız gerekmektedir. Kabloların uçlarını kesici yardımı ile açarak, aynı renklerin birbirine gelecek şekilde bağlayın.

Kablonun diğer ucunu kablo tutucuları kullanarak elektrik alacağınız topraklı panonuza uzatın. Şalteri yerleştirdikten sonra, kahverengi faz olan kabloyu şaltere bağlayın. Diğer kabloları da panoya bağladıktan sonra, kabloların üzerini siyah bant ile kapatın. Elektriği açmadan önce işlemi kontrol edin.

Şofbenin dış kapağını kapattıktan sonra, ana su borusundan gelen hortumu şofbenin soğuk su girişine, duş kısmını ise sıcak su çıkış yapan yere bağlayın. Şalterleri açtıktan sonra, suyu açarak şofbenin içini doldurun ve 1 konumuna getirin. Su ısınana kadar bekleyin.

Bağlantı işlemi oldukça önemlidir ve dikkatli yapılması gerekmektedir. Eğer kendinize güvenmiyorsanız, bir Usta elektrikçi çağırmanız tavsiye edilir.

Ümraniye elektrikçi

Ümraniye Güvenlik Kamera Montajı

Günümüz şartlarında, ev veya işletme sahipleri için güvenlik kamera sistemleri oldukça önemlidir. Bu yazıda, güvenlik kamera sistemleri montajının nasıl yapılacağı sorusunun cevabını vereceğiz. İnsanlar, kendilerini ve değerli eşyalarını korumak için güvenlik sistemleri kurarak önlemler almaktadır. Günümüzde, tak çalıştır dediğimiz birçok sistem geliştirilerek, profesyonel bir ekip tarafından yapılması gereken bu sistemlerin kurulumu oldukça kolaylaştırılmıştır.

Güvenlik kamera sistemi kurulumu için gereksinimler, istenilen özelliklere ve sistemin yapısına göre değişmektedir. Karmaşık yapıda olan ve birçok kameranın kullanıldığı sistemler tak çalıştır sistemlerine göre daha karmaşık ve uzun süren süreçler istemektedir. Bu nedenle, öncelikle kamera sisteminin planlaması yapılmalıdır. Planlama yapılmadan satın alınan kamera sistemleri kurulmaya başlandığında, oluşabilecek değişikliklerin alınan sisteme uygun olmaması halinde, sistemin yetersiz kalmasına sebep olabilir. İlk olarak güvenlik açıkları tespit edilmeli ve uygun sistem seçimi yapılmalıdır.

Kablolama işlemi, satın alınan güvenlik kamera sistemi kurulumu için sistem kabloları ile birlikte alıcısına teslim edilir. Her sistem için farklı tipte kablo tercihi yapılmalıdır. Örneğin, standart DVR sistemleri için koaksiyel kablolardan, NVR güvenlik kamera sistemleri kurulurken ise cat5 ve cat6 kablolarından yararlanılabilir. Kablo tercihi, güvenlik kamera sistemlerinin oluşturulması sırasında yapılması gereken en önemli tercihlerden biridir. Kaliteli kablo seçimi, sinyal gücü ve görüntü kalitesini etkileyen en önemli faktörlerden biridir. DVR güvenlik kamera sistemlerine göre, NVR güvenlik kamera sistemlerinin kablolama süreci daha uzun sürmektedir.

Ümraniye Klima elektrik Hattı Montajı

Klima elektrik bağlantısı yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli kural vardır. Öncelikle, ulusal yönetmeliklere uygun olarak bağlantı yapılmalıdır. Kurulumdan sonra klima sigortası bölümü kolay erişilebilir bir konumda ayarlanmalıdır. Kitapçıkta belirtilen voltaj ve sigorta korumasına uygun şekilde bağlantı yapılmak önemlidir.

Eğer ev tipi klima kullanıyorsanız, evinizin sigorta akım değeri, kitapçıkta belirtilen temel özellikler ile uyumlu olmalıdır. Ayrıca uzatma kabloları veya çoklu prizlerle bağlantı yapılmaması da önemlidir. Kablolarda çizilme, aşınma veya bozulma varsa kablonun değiştirilmesi gerekir.

Topraklama işlemi de ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Topraklama, klima kullanıcılarını ve elektrik devre elemanlarını korumak için hayati öneme sahiptir. Klima elektrik hattını yaptırmak için alanında uzman bir elektrikçiye ya da klima teknik servisine başvurabilirsiniz.

Klima montajında kablo çapı 3×2,5 mm2 olmalıdır. Sigorta amper değerleri ise cihazın kapasitesine göre değişmektedir. 9.000 ve 12.000 BTU cihazlar için 16 amper gecikmesiz sigorta, 18.000 BTU için 20 amper gecikmesiz sigorta, 24.000 BTU için 25 amper gecikmesiz sigorta gerekmektedir.

Son olarak, klimanın hasar görmesini veya elektrik çarpmasını önlemek için topraklama kablosunun gaz borularına, paratonere ya da toprak bağlantısına bağlanmaması gerektiğini unutmamalısınız.

 

Ümraniye Elektrik Malzeme Satış ve Montaj: Ümraniye Elektrik Panoları

Ümraniye elektrik panoları alanında verdiğimiz hizmet sektörde diğer firmalara fark atacak kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Büyük küçük fark etmeksizin her alanda kurulumunu yaptığımız elektrik panolarının kısa sürede, güvenilir biçimde yapılmasını sağlıyoruz. Elektrik panolarının yapımında kullanılan malzemeler, müşterinin bütçesine göre en az 3 teklif verilerek gerçekleştirilir. Müşterinin belirlediği malzemeler ile işlemi gerçekleştirmek için günün belirlendiği bir sözleşme imzalanır. Bu sözleşme sayesinde haklarınız güvence altına alınır. Hizmette baştan sonra tüm haklarınızın garanti altına alındığı sözleşmeler firmamızın müşterilerine sunduğu en önemli imkanlardan biridir.

Elektrik konusunda ihtiyacınız olan A’dan Z’ye tüm malzemeler iş yerimizde bulunmaktadır. Sizleri memnun etmek adına tüm malzemelerimizde ve hizmetlerimizde ilk önceliğimiz kalite ve güvenilir alışveriştir. Sizler de bu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız bizi arayın ve birbirinden güzel tekliflerimizi değerlendirme fırsatı yakalayın.

Ümraniye Elektrik Malzeme Satış ve Montaj: Görüntülü Konuşma Sistemleri

Görüntülü konuşma sistemleri, birçok binada uygulanan güvenliği üst düzeye çıkaran sistemlerden biridir. Bu sistemlerin gerçekleşmesi bazı firmalar tarafından yüksek fiyatlarla ve düşük kalite ile gerçekleştirilir. Bu amatör firmalara karşı geliştirdiğimiz A kalite hizmet ile son teknoloji malzemeler ve tesisat ile görüntülü konuşma sistemine yeni bir soluk getiriyoruz.

Binaların görüntülü konuşma sistemleri konusunda belirlediği kriterlere göre farklı modeller ve seçenekler ile fiyat belirliyoruz. Yapılan anlaşmaya göre belirlenen günde binanın yapısına zarar gelmeden, en az hasarla işleminizi gerçekleştiriyoruz. İşlem sonrası tek tek dairelerdeki kontrolleri tamamlayıp, test denemeleri gerçekleştirip binadan ayrılıyoruz.

Birçok ödeme kolaylığı ile Ümraniye elektrik malzeme satışı ve montaj işlemleri, elektrik panoları ve teknolojik sistemlerle buluşmak için sitemizde bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz merkezimize gelip ürün kataloğunu inceleyebilir ve birbirinden uygun ücret teklifleri alabilirsiniz.

Ümraniye Elektrik Tamiri Geniş Hizmet Yelpazesi

Firmamızdan aşağıdaki hizmetleri en iyi şekilde alabilirsiniz;

 • Elektrik tesisatı arızaları
 • Topraklama tesisatı kurulumu
 • Yangın İhbar Sistemleri
 • Güvenlik kameraları kurulumu
 • Sensörlü Sistemler
 • Kartlı geçiş sistemleri
 • Zayıf akım tesisatları kurulumu gibi birçok elektrik işini uzman ekiplerimizden alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız elektronik cihazların tamir ve bakımları hizmetiyle de sizlerin yanında;

 • Çamaşır makinesi rezistans arızası
 • Bulaşık makinesi arızası
 • Ütülerin taban ısınmama arızası
 • Buzdolabı soğutmama arızası
 • Klima arızası
 • Kombi su ısıtmama arızası gibi arızalar Ümraniye Elektrik tamiri tarafından işinin ehli ustalarımızca firma garantisi ile orijinal yedek parça kullanılarak tamir edilir. Tamir edilen ürünleriniz evinize teslim edilir.

Ümraniye Elektrik Tamiri Uzman Kadrosu ile Hizmetinizde

Ümraniye elektrikçi olarak çalışanlarımız elektrik eğitimi almış, işinin ehli olan tecrübeli ve deneyimli ustalardır. Ustalarımız titiz işçilikle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Sizde en iyi hizmete erişmek için bizi arayın kaliteye ulaşın.

Ümraniye Elektrikçi İletişim: 0216 505 84 41

4 Comments

 1. Gencay

  sizin isminizi kullanıyorlar sizi bir arkadaşım tavsiye etmişti internetden arama yaptığımda sizin adınızda başka bir firma çıktı bilginiz olsun isminizi kullanıyorlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir