Çekmeköy Elektrikçi

Usta Elektrikçi

İstanbul Çekmeköy bölgesinde hizmet veren Çekmeköy elektrikçi bütün elektrik arızalarında 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

Çekmeköy elektrik tamiri olarak ev ve iş yerlerinizde, okullarda, hastanelerde ve birçok farklı alanda elektrik arızalarında ve elektronik cihaz tamirinde hizmetinizdedir. Elektriksel olarak yaşadığınız bütün sorunlarda uzman kadromuzla sorunlarınızın çözüme kavuşabilmesi için bizler sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Elektrik arızaları uzman kişiler tarafından müdahale edilmesi gereken arızalardır. Firmamız elektrik tesisatı arızası, avize montajı, sigorta yenileme, kofra tamiri, kamera montajı ve güvenlik sistemleri montajı ile sizlere en geniş portföyde en kaliteli hizmeti sunuyor.

Çekmeköy Elektrikçi Telefon Tesisatı

Çekmeköy telefon tesisatı tamiri kurulumu ve döşenmesinde kaliteli malzeme ve hizmet anlayışıyla çalışan firmamız bölgede lider konumdadır. Bina içi telefon tesisatı çekilmesi işlemi ayrı bir uzmanlık istemektedir.

Sektördeki en iyi ustalarla çalışan Usta Elektrikçi firması 24 saat boyunca müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktadır. Telefonlarda yaşanan sinyal problemleri, internet problemleri ile ilgili olarak çağrı merkezimize arıza kaydı oluşturabilirsiniz mobil ekibimiz adresinizi alır almaz harekete geçmekte ve sorununuzu çözmek üzere adresinize intikal etmektedir.

Arıza kaynağı tespit edildikten sonra çözüm alternatifleri müşterilerimize iletilir. Eğer arıza hemen çözülecek kadar yüzeydeyse hemen müdahale edilir. Ancak bazı arızalar diğer bina bağımsız bölümlerini de etkileyeceğinden arızanın giderilmesi için site yönetimi ile irtibat kurulmalıdır. Hatta bina sakinleri bilgilendirilmeli ve rızası alınmalıdır.

Telefon tesisatı kurulumunda kullanılan bağlantı elemanları asla vidalı olan bağlantı elemanları değildir. Türk Telekom yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş olan terminal bloğunu kullanmaktayız. Bina ana giriş terminali, kat terminali ve ara terminal kutusu da Türk Telekom tarafından önerilen normlara uygundur.

Çekmeköy Elektrikçi TV Tesisatı Tamiri

Çekmeköy TV tesisatı sistemleri ile ilgili iki başlık altında hizmet vermekteyiz. İç TV tesisatı ve dış TV tesisatı olarak değerlendirilen bu sistemlerin kurulumu ve malzeme gereksinimleri de faklıdır.

Tesisat kurulumunda dikkat edilecek hususlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Antenin konulacağı yer verici antenleri görebilecek şekilde seçilmelidir.
  • Yerden ne kadar yüksekte olursa verici ile alışverişi o derece daha fazla olacaktır. Buna bağlı olarak görüntü de o kadar netleşecektir.
  • Anten yolu görecek şekilde konuşlandırılmamalıdır. Eğer bu şekilde yapılırsa yoldan geçen araçların parazit yapma ihtimali olabilir.
  • Diğer antenlerden ve yüksek voltaj taşıyan kablolardan uzakta konumlandırılmalıdır. Aksi takdirde yüksek voltaj kabloları parazitler oluşturma potansiyeli de taşırlar.
  • Montaj sert bir zemine ve demir ayaklar üzerine yapılmalıdır. Bazı anten tiplerinde uzaktan kumanda ile bu ayaklar döndürülebilir.
  • Kabloları rüzgârdan en az etkilenmesini sağlamak adına sabitlenmesine dikkat edilmelidir.
  • Dairelerde kullanılan TV anteni prizleri de topraklanmalıdır.

TV tesisatı kurulumunda ve arızalarında her daim uzman kadrosuyla hizmetinizde olan Usta Elektrikçi, aynı zamanda sensörlü sistemler alnında da tamir ve kurulum hizmetine devam etmektedir.

Çekmeköy Elektrik Tamiri Hızlı ve Profesyonel Hizmetin Tek Adresi

Firmamız elektrik arızalarına hızlı ve zamanında profesyonel olarak müdahale için her daim sizlere hizmet vermektedir. Uzman kadromuz elektrik sisteminizde meydana gelen bütün arızalarda güvenlik kurallarına uyarak hızlı bir şekilde size en iyi hizmeti vermek için bir telefon kadar yakın! Alanında en iyi olan ekiplerimiz yaşadığınız bütün elektrik arızalarına uygun ekipmanlar ile sizler için en iyi hizmeti vermektedir.

Çekmeköy Elektrik Tamiri Elektronik Cihazlarınızın Sağlığı İçin de Hizmetinizde

Evinizde kullandığınız elektronik cihazların tamir ve bakımları firmamız tarafından orijinal yedek parça kullanılarak en iyi işçilikle müşteri memnuniyeti odaklı olarak yapılmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, buzdolabı, şofben gibi elektronik cihazlarınızın tamirlerini de 2 gün içerisinde tamamlayarak tarafınıza servisimiz tarafından teslim edilmektedir.

Çekmeköy elektrik tamiri olarak sizlere verdiğimiz bütün hizmetler firmamızın garantisi altında olup bütün hizmet ve ürünlerimizin sizlere yaşatacağı en ufak bir sıkıntıda servislerimiz tekrardan hizmetinizde olacaktır.

Usta elektrikçi olarak sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede vermek için hizmetinizdedir. Bizlere iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Elektrik Tamiri: 0216 505 84 41

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir