Maltepe Elektrik Tamiri

Ev ve iş yerlerinizde yaşayabileceğiniz bütün elektriksel arızalarda Maltepe elektrikçi olarak hizmetinizdeyiz. Elektrik tesisatınız size istediğiniz performansı sağlamıyor mu? Lambalarınız sürekli titreme mi yapıyor? Bu ve benzeri bütün elektrik sistemi arızaları için hizmetinizdeyiz.

Elektrik tehlikeli bir iştir. Elektrik arızaları uzman kişilerce giderilmesi gereken arızalardır. Bu tür arızalara kesinlikle kendiniz müdahale etmeye çalışmayın, bilgisi ve tecrübesi olmayan kişilerin müdahale etmesine izin vermeyin. Bilgisi olmayan kişilerin elektrik sistemine müdahalesi sizin ve ailenizin sağlığına zarar verebilir maddi hasarlara neden olabilir. Bırakın elektrik sisteminizde ki arızaları Maltepe Elektrik tamiri firması olarak deneyimli ustalarımız müdahalede bulunup sorunu çözsünler.

Maltepe Elektrikçi Kaliteli ve Çok Çeşitli Hizmetin Adresi

Maltepe elektrikçi olarak elektrik tesisatı arızaları, elektrik panosu arızaları, kaçak akım arızası gibi elektrik sisteminizde ki bütün arızaları uzman ekiplerimiz tespit edip en uygun müdahalede bulunmaktadır. Ayrıca kartlı geçiş sistemleri montajı, elektrik malzemesi satışı, güvenlik sistemleri montajı, aydınlatma sistemleri kurulumu gibi hizmetlerimizle sizlere en iyi hizmetleri sağlamaktayız.

Elektrik sistemlerinin yanı sıra elektronik cihaz tamiri de uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ütü, fırın, kombi ve klima gibi elektronik cihazların tamir ve bakımları orijinal yedek parça kullanılarak garantili olarak yapılmaktadır. Firmamızca yapılan bütün elektronik cihaz tamiratları firmamız garantisi altında olup tamir sonrası hizmetimiz devam etmektedir. Tamiratının yapılmasını istediğiniz ürünler adresinizden alınır tamirat sonrası paketlenmiş şekilde tarafınıza teslim edilir.

Maltepe Elektrikçi Olarak Güvenilir Hizmet

Maltepe elektrik tamiri olarak bütün hizmetlerimizde kalite ve güveni ön planda tutarak müşteri memnuniyeti parolasıyla sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizde Usta Elektrikçi firmasının bütün hizmetleri hakkında bilgi almak için danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Tel: 0216 505 84 41

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir