Bostancı Elektrik Tamiri

Bostancı Elektrikçi

Bostancı Elektrikçi

Bostancı elektrik tamiri elektrik arızası ve elektronik tamirinde ulaşabileceğiniz sektörün 1 numaralı firmasıdır. Evimizde ve iş yerimizde kullandığımız eşyaların büyük bir bölümü elektrikle çalışan eşyalardır. Bu elektrikli ev aletlerinde yaşanabilecek arızalar için en iyi hizmeti sağlayan firmamız kaliteli ve hızlı hizmet ağıyla sizlerin hizmetindedir.

Aynı zamanda elektrik sisteminde yaşanan arızaların çözümü de en hızlı şekilde Bostancı elektrikçi tarafından titizlikle yapılmaktadır.

 

Bostancı Elektrikçi Elektrik ve Elektronikte En İyisi

Usta elektrikçi firmasının şubesi olan Bostancı elektrikçi bütün elektriksel sistem arızalarında güvenli ve kaliteli işçilikle sizlere en iyi hizmeti sağlıyor. Firmamız elektrik hattı döşeme ve tamiri, avize ve priz düğmesi montajı, güvenlik kamerası montajı gibi işlemlerinizde hizmet vermektedir. Ayrıca jeneratör tamir ve montajı, elektrik panosu montaj ve tamiri, alarm sistemi montajı gibi işleriniz içinde hizmetinizde.

Bina topraklaması, kofra tamiri, klima bakım ve montajı, görüntülü ve sesli diafon kurulumu ve tv montajı işlerinizde de sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Su kaçağı tespiti, kombi ve petek temizliği de sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Daha çok hanımları ilgilendiren elektronik cihazların tamir ve bakımlarını da itinayla ve titizlikle yapıyoruz. Çamaşır ve bulaşık makinesi tamiri, ütü, tost makinesi, blender gibi küçük ev aletlerinin tamiri ve bakımını yapıyoruz. Elektronik cihazların tamirlerinde ve bakımlarında orijinal yedek parça kullanıyoruz.

Bostancı Paratoner Tesisatı

Bostancı paratoner tesisatı konusunda Usta Elektrikçi firması olarak en güvenilir hizmeti vermekteyiz. Sektörde lider konumda olan firmamız günün 24 saati siz değerli müşterilerimizin emrine amadedir.

Her türlü paratoner tesisatı kurulumu ve topraklamasında, bakım ve onarımında çözüm ortağınız olmaktan gururludur. Paratoner tesisatı yıldırım çarpmalarına karşı geliştirilmiş bir topraklama düzeneğidir. Elektrik boşalmaları neticesinde meydana gelebilecek doğal afetleri önlemek için kullanılmaktadır. İç yıldırımlık ve dış yıldırımlık olmak üzere iki ayrı sistem geliştirilmiştir. Dışta olan sistem tamamen binayı koruma amaçlıdır.

Yıldırım düşmesi sonucunda oluşan elektrik boşalmalarının çevreye zarar vermeden direk olarak toprağa akması için aktif paratonerler icat edilmiştir. Yapmış oldukları iyon yayılım nedeniyle yıldırımdan gelen elektrik akımı bu paratonerden geçerek toprağa geçmektedir. Yıldırım bazen çok güçlü elektrik akımı barındırır. O nedenle yangın önleme sistemleri de birlikte kurulmalıdır. Bu sayede yangına karşı en güvenli ve etkin korunma metodudur.

Bostancı Yangın İhbar Sistemleri

Bostancı yangın ihbar sistemleri kurulum ve bakımı ile ilgili çalışmalarımız sektörde örnek olarak gösterilmektedir. Bu sistemler sayesinde yangının haber alınması ve önlenmesi çok daha kolay gerçekleşmektedir.

Sistemin çalışma prensibi; algılanan yangın tehlikesinin ve ya yangın durumunun ana sisteme iletilmesidir. Bu sayede gerekli olan kurumlara haber vermek mümkün olmaktadır. Ana uyarı sisteminde bulunan programlar sayesinde itfaiye ve ambulans gibi birimlere telefonla haber verilir.

Yangın ihbar sistemleri, kuruldukları binanın kullanım amacına ve büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Fabrikalarda ve kimyevi maddeler üreten imalathanelerde farklı sistemler ve detektör tipleri kullanılır.

Detektörler şu şekilde ayrışırlar:

  • Dumanı algılayan detektörler
  • Isıyı ve artış hızını algılayan detektörler
  • Alevi algılayan detektörler
  • Işın detektörleri ise dumanı algılamada kullanılmaktadır.
  • Lineer detektörler belirlenenden daha yüksek olan ısıyı algılarlar

Detektörlerden başka ekipmanlar da Yangın ihbar sistemi elemanları arasında yer almaktadır. Özellikle yangını telefon hatları sayesinde itfaiye ve sağlık kuruluşlarına haber verir. Bu sayede yangına en kısa sürede müdahale edilir. Can ve mal kaybı önlemede bu sistemler oldukça etkilidir.

Usta Elektrikçi firması olarak Bostancı’da Paratoner tesisatı ve yangın ihbar tesisatı alanlarında müşterilerimizin bir numaralı çözüm ortağıdır.

Bostancı Elektrikçi Uzman Kadrosuyla Hizmetinizde

Bostancı elektrik tamiri olarak uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Elektrik arıza ve elektronik cihaz tamirleri işlemlerinde çalışan bütün ekiplerimiz elektrik ve elektronik üzerine eğitim almış profesyonel ustalardır. Sizlerde profesyonel kadromuzun A kalite işçiliğine güvenebilir ve bütün elektriksel işleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bostancı Elektrikçi : 0216 505 84 41

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir