Bostancı Elektrik Tamiri

Bostancı elektrik tamiri elektrik arızası ve elektronik tamirinde ulaşabileceğiniz sektörün 1 numaralı firmasıdır. Evimizde ve iş yerimizde kullandığımız eşyaların büyük bir bölümü elektrikle çalışan eşyalardır. Bu elektrikli ev aletlerinde yaşanabilecek arızalar için en iyi hizmeti sağlayan firmamız kaliteli ve hızlı hizmet ağıyla sizlerin hizmetindedir.

Aynı zamanda elektrik sisteminde yaşanan arızaların çözümü de en hızlı şekilde Bostancı elektrikçi tarafından titizlikle yapılmaktadır.

 

Bostancı Elektrikçi Elektrik ve Elektronikte En İyisi

Usta elektrikçi firmasının şubesi olan Bostancı elektrikçi bütün elektriksel sistem arızalarında güvenli ve kaliteli işçilikle sizlere en iyi hizmeti sağlıyor. Firmamız elektrik hattı döşeme ve tamiri, avize ve priz düğmesi montajı, güvenlik kamerası montajı gibi işlemlerinizde hizmet vermektedir. Ayrıca jeneratör tamir ve montajı, elektrik panosu montaj ve tamiri, alarm sistemi montajı gibi işleriniz içinde hizmetinizde.

Bina topraklaması, kofra tamiri, klima bakım ve montajı, görüntülü ve sesli diafon kurulumu ve tv montajı işlerinizde de sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Su kaçağı tespiti, kombi ve petek temizliği de sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Daha çok hanımları ilgilendiren elektronik cihazların tamir ve bakımlarını da itinayla ve titizlikle yapıyoruz. Çamaşır ve bulaşık makinesi tamiri, ütü, tost makinesi, blender gibi küçük ev aletlerinin tamiri ve bakımını yapıyoruz. Elektronik cihazların tamirlerinde ve bakımlarında orijinal yedek parça kullanıyoruz.

Bostancı Elektrikçi Uzman Kadrosuyla Hizmetinizde

Bostancı elektrik tamiri olarak uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Elektrik arıza ve elektronik cihaz tamirleri işlemlerinde çalışan bütün ekiplerimiz elektrik ve elektronik üzerine eğitim almış profesyonel ustalardır. Sizlerde profesyonel kadromuzun A kalite işçiliğine güvenebilir ve bütün elektriksel işleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bostancı Elektrikçi: 0216 505 84 41

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir