Beykoz Elektrikçi

Elektrik arızaları her daim yaşanabilecek olaylardandır; eğer böyle bir durum ile karşı karşıya kalırsanız Beykoz Elektrikçi bir telefon kadar uzağınızda.

Elektrik hayatımızın her alanında yer alan vazgeçilmezimiz olan en büyük yardımcılarımızdan birisi. Ancak elektrik sisteminde de bazen arızalar yaşanabiliyor. Beykoz Elektrik Tamiri firmamız işte bu anlarda sizlerin hizmetinizdedir. Elektrik arızalarına yetkisi ve bilgisi olmayan kişilerin müdahalesi daha büyük arıza ve kazalara yol açabilir. Beykoz elektrikçi olarak yaşadığınız elektrik sistemi arızalarını uzman kadromuzla hızla ve güvenilir bir şekilde çözüyoruz.

 

Beykoz Elektrikçi Uzmanlık ve Tecrübe Sunuyor!

Elektrik sistemi arızaları uzman kişilerce onarılması gereken arızalardır. Firmamız elektrik arızalarında bu işin eğitimini almış personel kadrosuyla bütün elektriksel arızalara çözüm üretiyor. Trafo montajı, trafo tamiri, tesisat döşeme işlemlerimizle sizlerin hizmetine devam ediyoruz. Ev ve iş yerlerinizin elektrik hattı döşeme, güvenlik sistemleri montajı hizmetleri de sunan firmamızın müşteri hizmetlerini arayarak bu ve diğer tüm hizmetlerimiz ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimiz tecrübeli kadromuzla müşteri memnuniyeti odaklı olarak garantilidir. Aldığınız bütün hizmetlerden sonra yaşayacağınız en ufak bir sorunda Beykoz Elektrik tamiri sizlere yardımcı olmaya devam edecektir.

Beykoz Elektrikçi Elektronik Cihaz Tamirinde de Yanınızda!

Usta Elektrikçi olarak firmamız sadece elektrik sistemi arızaları değil; elektronik cihazların tamirinde de sizlere hizmet vermektedir. Ütünüzün ısıtma problemi varsa ya da şofbeniniz suyu ısıtmıyorsa Beykoz elektik tamiri olarak bu cihazlarınızın tamirini yapıyoruz. Ayrıca bütün beyaz eşyaların tamiri, elektrikli küçük ev aletlerinin tamiri, avize montajı işlerinde de firmamız hizmetinizdedir. Bu tür cihazlarınızın tamirinde sadece orijinal yedek parça kullanarak güvenliği en üst seviyede tutuyoruz.

Sizlerde danışma hattımızdan bilgi alabilir ve hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Beykoz Elektrikçi: 0216 505 84 41

1 Comment

  1. Salih Göktaş

    Sitemizdeki Elektrik sorunları Usta elektrikçi ile anlaşma yaparak çözdük ortalama yarım saat’de adrese geliyorlar Firma elektrik elektronik işlerinde baya tecrübeli kolay gelsin iyi çalışmalar hayırlı işler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir