Göztepe Elektrikçi

Göztepe Elektrikçi servisi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Göztepe bölgesinde sunduğumuz hizmetlerle tüm elektrik sorunlarınızı çözmeye talibiz. Elektrik tehlikeli ve ustalık talep eden bir iştir. Bu konuda gerekli bilgiye ve tecrübeye sahip kişilerden yardım almanız gereklidir. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız, size sadece bir telefon kadar uzaklıktadır. 7 gün 24 saat hizmet veren çalışanlarımızı istediğiniz zaman adresinize çağırarak problemlerinizi sonlandırabilirsiniz.
Yıllardır elde ettiğimiz tecrübelerle büyük ve küçük hiç fark etmez, tüm projelerde verdiğimiz üstün hizmetlerle müşterilerin memnuniyetini kazanıyoruz. Şirketimiz sektörde öncü çalışmalarına aralıksız devam etmekte ve teknolojiye ayak uydurarak gelişimini sürdürmektedir. Müşterilerimizin sorunlarını çözmek için uygun fikirler üreterek gerekli donanımlarla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Elektrik ile ilgili tüm bakım, onarım ve tamir işlerinizi yaparak sizin güveninizi kazanmak için elimizden geleni yapmaktayız. Kendi alanında uzman kişilerle çalışan servisimiz, uygun fiyatla kaliteli hizmet anlayışlarını birleştirmektedir. Size daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli yeni bilgiler elde ederek kendi gelişimlerini devam ettirmektedirler.

İnternet Arıza

internet bağlantısında kopmalar sorunlar yaşıyorsanız yağmurlu havalarda internetiniz sürekli kesliyorsa bunun bizi arayın gelip arızayı düzeltelim.

Uygun Fiyata Yüksek Kalitede Hizmet
Elektrik aletlerinin sizin hayatınızdaki önemini çok iyi bilmekteyiz. Bu yüzden size hizmet verirken aile bütçenizi de korumaya yönelik servis ücretlerini belirlemekteyiz. Müşteri merkeziyle çalışan şirketimizle iletişim kurarak kısa bir süre içerisinde ustalarımızı evinize çağırabilirsiniz. Göztepe Elektrikçi, her zaman sunduğu üstün hizmetle diğer servislerden bir adım önde olmaktadır. Teknolojinin gelişimini anbean takip eden, hizmetlerini de bu yönde geliştiren şirketimiz, kurulduğu gün itibariyle kendi çizgisi üzerinde ilerlemektedir.
Evinize çağırdığınız çalışanlarımız anında tespit yapar, sizlere hizmet karşılığında talep edilecek miktarı da belirtirler. Servise yollama işlemi zorunda kalmadıkça tercih edilmez, yerinde müdahale edilerek sorun aradan kaldırılır. Eğer cihazdaki sorun büyükse, ürün servise yollanır ve en kısa sürede problem ortadan kaldırılarak ürününüz yeniden size teslim edilir. Tamir işleminden sonra oluşabilecek problemlere karşı cihazınız garanti altına alınır. Bu sayede ortaya çıkan problemlerde mağduriyet payınız minimuma indirilir. Göztepe Elektrikçi, kaliteli hizmetinden ödün vermemek için fiyatları olabildiğince uygun hale getirerek siz müşterileri memnun etmek için elinden geleni yapar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir