Beylerbeyi Elektrikçi

İstanbul, Beylerbeyi elektrikçi ihtiyacınızı Usta Elektrikçi karşılıyor. Ürünlerinizin tamir ve bakımında hızlı ve garantili hizmet sunuyoruz. Klima, ütü, elektrikli süpürge, küçük mutfak araçları ve tüm beyaz eşyalar için bakım, tamir işlemleri gerçekleştirmekteyiz. İhtiyacınız olması halinde bina veya daire tesisatı kurulum, bakım, arıza giderimi konularında da yardımcı olabiliriz. İşinde uzman isimlerle yıllardır markamızı kaliteyle ve müşteri memnuniyeti ile özdeşleştirdik. Pahalı ve yavaş servislerden bıktıysanız bizimle iletişime geçin. Sonunda mutlaka memnun kalacağınız hesaplı fiyatlara kaliteli ve hızlı iş yapıyoruz. Bize ulaşmak için tek yapmanız gereken numaramızı çevirmek. Akabinde isterseniz bizzat işletmemizi ziyaret edebilirsiniz, isterseniz adres bilgilerinizi vererek bizim gelmemizi talep edebilirsiniz.
İşin Hakkını Veriyoruz
İnsanların günlük yaşamlarında elektronik cihazlar artık vazgeçilmez hale geldi. Hele ki beyaz eşyalar olmaksızın çokça sıkıntı çekilebilir. Beylerbeyi elektrikçi olarak bu durumun farkındayız. Kimse buzdolabının defalarca tamir edilmiş olmasına rağmen bir kere daha arızalanmasını istemez. Ucuz ve kalitesiz yapılan işler ancak kısa bir süre için çözüm olabilirler. Usta Elektrikçi sorunun kaynağını tespit eder ve onu en etkili şekilde gidermek için ne yapılması gerekiyorsa onu yapar.
Kaliteli çalışma tek başına yeterli değil; servis süresi de önemli. Çünkü haftalarca süren tamirat az önce belirttiğimiz üzere müşterinin günlük yaşamını sıkıntıya sokacaktır. Bu nedenle eğer mümkünse arızayı yerinde çözmeye çalışıyoruz. Bizi arayıp adresinize çağırdığınızda arızalı ürün üzerinde ilk incelemeyi yapıyoruz, basit bir arıza ise 15 dakika ile 2 saat arasında bir sürede sorunu çözüyoruz. Servise taşınması gerektiğinde de arızaları genellikle ertesi gün giderip ürününü müşteriye teslim etmekteyiz.
Beylerbeyi elektrikçi hizmetlerimizden memnun kalacağınıza eminiz. Kurulduğumuz günden beridir çalışma felsefemiz, müşterinin bir gün bu konuda yine ihtiyacı doğduğunda ilk bizi hatırlaması üzerine. Hesaplı fiyat, hızlı servis, kaliteli işçilik ve elbette güler yüzlü olmak. Çalışanlarımızın tümünü bu özenle seçiyoruz. Ekip arkadaşlarımızın tamamı elektrik tamir, bakımında sertifikalıdır ve bu işte deneyim sahibidir. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizin iletişim sekmesinde bulunan numarayı arayabilirsiniz. Kısaca arızadan bahsedip adresinizi vermeniz halinde en kısa sürede sorunu çözüme kavuştururuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir