Beylerbeyi Elektrikçi Tamir Hizmetleri

Beylerbeyi Elektrikçi

Beylerbeyi Elektrikçi

Eğer bir elektrikçiye ihtiyacınız varsa Beylerbeyi Elektrik tamiri sizin hizmetinizde. Ev ya da iş yerinizde elektrik arızası yaşıyorsanız kesinlikle kendiniz müdahale etmeyin. Küçük bir elektrik arızası yanlış müdahale sonucunda büyük maddi hasarlı arızalara neden olabilir. Beylerbeyi elektrikçi bütün elektrik arızaları ve tamirinde sizlere en iyi hizmeti sunuyor.

Elektrik arızasına yapılan yanlış müdahaleler güvenlik riski oluşturabilir ve hayati tehlike yaratabilecek kazalara neden olabilir. Firmamız sizlerin güvenliğini ön planda tutarak elektrik sisteminde ki arızalara hızlı ve güvenilir bir şekilde müdahale ederek sizlere yaşadığınız mağduriyetten kurtarmayı hedeflemektedir.

 • Elektrik Tesisatı tamiri
 • Beylerbeyi Petek Temizleme
 • Elektrikli ev aletleri tamiri
 • İnternet hattı Tamiri ADSL İnternet Arıza
 • Zil tesisatı Tamiri
 • Duvara Tv montajı
 • Pano Kurulumu Ve tamiri
 • Kofra Sigorta Arızaları
 • Elektrik Kaçakları tamiri
 • Avize montajı
 • Beylerbeyi Korniş Montajı 
 • Jeneratör Genel Bakımı ve Peryodik bakımı

Beylerbeyi Elektrikçi Güvenilir ve Hızlı Hizmetin Tek Adresi

Beylerbeyi elektrikçi olarak aklınıza gelebilecek bütün elektriksel arızaların çözümünde hizmet sağlıyoruz. Gerek büyük çaplı arızalar gerekse küçük bir ampul arızasında hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi olan Beylerbeyi elektrikçi uzman kadro ile 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Verdiğimiz bütün hizmetlerimizde garanti veriyoruz bu sayede aldığınız hizmette sıkıntı yaşamanız durumunda tekrardan hizmet talep edebilir ve herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Firmamız çalışanlarının tamamı işinin ehli olan ve elektrik eğitimi almış kişilerdir. Sizlerde profesyonel kadromuzun ellerinden kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Beylerbeyi Elektrikçi

Beylerbeyi Topraklama Tesisatı

Beylerbeyi topraklama tesisatı için aramanız gereken tek firma olan Usta Elektrikçi işini büyük bir uzmanlık ve titizlikle yapar. Bu bağlamda çalışma prensiplerine sıkı sıkıya bağlıdır.

Topraklama prizlerde ve ya cihazlarda oluşan elektrik kaçağının insanlara zarar vermesini önler. Bu nedenle mutlaka yapılmalıdır. Aksi takdirde cihazlarda ya da kablolarda oluşan elektrik akımı kaçaklarından olumsuz olarak etkilenilir.

Binaların ve dairelerin yapımı aşamalarında çizilen projelerde bu topraklama yapılmadıysa elektrik idaresi onay vermemektedir. Binaya elektrik verilmeden önce ise topraklama yapılıp yapılmadığı mutlaka kontrol edilir. Eğer projede gösterilen topraklama yapım aşamasında gerçekleştirilmediyse binaya elektrik verilmez.

Topraklama tesisatı, aynı zamanda yangın tehlikesini de bertaraf edebilir. Bu sayede yüksek olarak gelen elektrik kaçağı kablo yanıklarına sebep olamamaktadır. Daha önceleri standartlar içine alınmayan topraklama, olmadığından elektrik akımına kapılıp ölenler dahi olmaktaydı.

Topraklama tesisatı sayesinde bu ölümler ve elektrikle olabilecek kazalar önlenmiş oldular. Topraklamanın etkisini göstermesi için toprak gerilimi ölçümü uygun olan miktarda olmalıdır. İyi bir topraklama olması için, zeminin ıslak olması gereklidir.

Beylerbeyi Zayıf Akım Tesisatı

Zayıf akım tesisatı, sayesinde binalar hayat bulur denilebilir. Binadaki TV, telefon, diafon, kamera sistemleri ve zil sistemlerinin yanında internet sistemlerinin de bu tesisat sayesinde çalıştığı unutulmamalıdır.

Genellikle 12 Volt elektrik ile çalışabilen bu sistemlerden bazıları 15 volt elektriğe ihtiyaç duyar. Binaya gelen 220 Voltluk şehir cereyanını 12 volta indirebilmek için trafo kurulur. Bu trafo ile zayıf akım sistemleri tarafından kullanılan düşük akım dağıtımı yapılabilir.

Günümüzde gelişen internet uygulamaları nedeniyle daha çok cihaz zayıf akım sistemine ihtiyaç duymaktadır. Bu bağlamda da zayıf akım sistemleri daha karmaşık yapılar haline dönüşmektedir. Zayıf akım tesisatı ile güvenlik için kurulan sistemler birbiriyle karıştırılmaktadır ama güvenlik sistemi bu akım tesisatı içinde sadece bir bölümdür.

Bu sistemler binaların, işin ve insanların ihtiyaçlarına göre değerlendirilir. Fabrikalarda ve evlerde kurulacak olan sistemler arasında büyük farklar vardır. Kurumlar bu ihtiyaçlara binaen bazı şartnameler yayınlamaktadırlar.

Sistemlerin ömrünün daha uzun olması için kullanılan ekipmanların ve yardımcı elemanların kalitesine dikkat edilmelidir. Beylerbeyi Usta Elektrikçi firması devlet kurumlarının belirlediği en üst düzey malzemeleri kullanma konusunda gerekirse ısrarcı olmaktadır. Bu sayede hem zayıf akım tesisatı hem de topraklama tesisatı için işçilik ve malzeme konusunda en yüksek garanti süresini vermektedir.

Beylerbeyi Elektrikçi Elektronikte de En İyi Hizmeti Sunuyor!

Beylerbeyi elektrik tamiri olarak elektrik arızalarının yanı sıra elektronik cihazların tamir ve bakımlarını da uzman bir ekiple yapıyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızın tamirleri ve bakımları orijinal yedek parçaları kullanılarak işinin ehli ustalarımız tarafından titizlikle yapılıyor.

Bu ve benzeri bütün elektronik cihazların tamirinde, elektrik arızalarında sektörün en iyisi olan Usta Elektrikçi sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede ve en iyi kalitede sunuyor.

İletişim Hattımız: 0216 505 84 41

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir