Dudullu Elektrikçi

Usta Elektrikçi

Dudullu Elektrikçi olarak Usta Elektrikçi bünyesinde Dudullu bölgesinin tamamında sizlere hizmet veriyoruz. Dudullu elektrikçi firması ev ve iş yerlerinizde ki elektrik arızalarına uzman kadrosu ile hızlı ve kaliteli hizmeti sunuyor.

Hayatımızın her alanında yer alan elektrikte bazen sistemler arızalar yaşayabiliyoruz. Firmamız yaşadığınız bu arızaların giderilmesinde sizlere hızlı ve güvenilir bir şekilde yardımcı olmaktadır. Elektrik sistemi arızaları uzman kişilerce müdahale edilmesi gereken arızalarıdır. Yetkili olmayan ve bilgisiz kişilerin müdahalesi arızaları geri dönülmez getirebilir ve daha büyük sıkıntılara yol açabilir. Sizlerde elektrik sisteminizde ki arızalara kendiniz kesinlikle müdahale etmeyin ve işinde uzman olan ekiplerimizi çağırın güvende kalın.

Dudullu Elektrikçi Hizmet Alanları

Dudullu elektrik tamiri olarak elektrik sisteminde yaşanan arızalara hızlı müdahale ederek sizi ve ailenizi olası sorunlardan koruyoruz. Elektrik tesisatı arızaları, kaçak akım role değişimi, sigorta kutusu montajı, avize montajı, trafo kurulum ve tadilatı gibi elektrik işlerinde uzman ekiplerimizle sizlere güvenli bir hizmet sağlıyoruz. Güvenlik kamerası montajı, alarm sistemi montajı, priz ve lamba hattı çekimi işlemlerinizi uzman servis kadromuzla en hızlı şekilde tamamlıyoruz.

Dudullu elektrikçi firmamız elektronik aletlerin tamirlerinde de en iyi hizmeti sunuyor. Buzdolabı, bulaşık makinesi, ütü, çamaşır makinesi, kombi gibi elektronik cihazların tamiri orijinal yedek parçalarla ve en titiz işçilikle yapılıyor. Elektronik ürünlerinizde yaşadığınız sorunları kendiniz çözmeye çalışmayın, biz gelip adresinizden alalım tamiratını yapıp adresinize teslim edelim.

Dudullu Zayıf Akım Tesisatları

Dudullu Zayıf akım tesisatları alanında en kaliteli ve kusursuz işçilik hizmeti vermekteyiz. Usta Elektrikçi firması olarak bu tesisatın kurulması konusunda uzman olan ekip arkadaşlarımız siz değerli müşterilerimize üst düzey işlere imza atmaktadırlar.

Zayıf akım sistemleri 12-15 Volt arasında bir elektrik akımı ile çalışabilen kapı zili, yangın alarmı ve internet sistemleri gibi cihazların çalışmasını sağlar. Bu tesisat olmadan binalar sanki yaşamamaktadırlar. Ana elektrik tesisatı ana damarlar olarak düşünüldüğünde zayıf akım tesisatları da kılcal damarlara benzetilebilir.

220 Volt olan şehir cereyanı alternatör kullanılarak zayıf akıma dönüştürülür. Trafolarda depolanan bu düşük elektrik akımı da gerekli olan sistemler tarafından kullanılır.

Zayıf akım Sistemleri Şunlardır

 • Aydınlatma
 • CCTV kamera sistemleri
 • Akıllı ev sistemleri
 • Yapısal kablolama
 • Rack Kabinet
 • Telefon/ santral
 • Yangın alarm sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Seslendirme ve Anons sistemi
 • TV ve uydu sistemi
 • İnternet Sistemi

Zayıf akım sistemleri olarak adlandırılan bu tesisatlarda 12 volttan az olmamak kaydıyla düşük voltajda akım kullanılır. Bu tesisatlarda yapılan hatalar sadece sistemin çalışmasına engel olur. Ama hayati ölçüde tehlike arz etmez. Buna rağmen usta eller tarafından yapılması çok daha doğru bir tercih olacaktır.

Bu sistemlerin kururlumu yeterli değildir. Kanunlara göre belirli periyotlarla bakımının ve kontrolünün de yapılması gerekmektedir. Zayıf akım tesisatları kurulum ve bakımında da müşterilerimizi memnun etmek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Dudullu Sensörlü Sistem

Dudullu sensörlü sistem kurulumunda ve uygulamasında Usta Elektrikçi firması olarak malzeme ve teknik ekip desteğiyle hizmet vermekteyiz. Sensör teknolojisi geliştiğinden beri elektrik tasarrufu artmıştır. Daire içlerinde kullanılmakta olan sensör takılmış olan aydınlatmalar, özellikle küçük çocukların gece korkularının da önüne geçmiştir.

Özellikle dış mekânda kullanılan sensörlü aydınlatmalar sayesinde bahçeye giren birini algılayıp yanan aydınlatmalar ile rahat uyku uyuyabilirsiniz.

Bir de duman algılayan sensörler ise evde yangın çıkma olasılığına karşı kurulan yangın söndürme sistemlerinin parçasıdırlar. Duman algıladıkları anda yangın söndürme sistemlerini çalıştırırlar. Bu şekilde yangın riski de önlenebilmektedir.

Dudullu Usta Elektrikçi, sensörlü sistem kurulum ve bakımında müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bu bağlamda yılın her günü ve günün her saati ulaşılabilir olmak gibi bir misyon üstlenmiştir. Bu misyonu yerine getirmek için durmaksızın çalışmaktadır.

Dudullu Elektrikçi Uzman Ekibiyle Hizmetinizde

Dudullu elektrik tamiri firması olarak elektrik ve elektronik eğitimi almış uzman servis kadromuzla sizlere en hızlı ve güvenilir şekilde garantili hizmeti sunuyoruz.

Elektrik ve elektronik arızalarınızda bizleri arayın ve sizlere en iyi hizmeti sunalım.

Dudullu Elektrikçi İletişim: 0216 505 84 41

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir