Küçükyalı Elektrikçi

Hayatınızın her alanında yer alan elektrikte yaşadığınız sistemsel arızalarda Küçükyalı Elektrikçi sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Evde, iş yerinde, ulaşımda kısacası her alanda elektrik bizim için vazgeçilmez durumda. Ancak elektrik sistemlerinde yaşanan bazı arızalar can sıkıcı olabiliyor. İşte böyle durumlarda firmamız Usta elektrikçi sizlere en iyi hizmet vermek amacıyla kendisini sürekli olarak geliştirmektedir.

Sektörde bulunan her firmaya güvenmek pek doğru bir fikir olmayabilir; sektörde bulunan bazı firmalar verdikleri düşük kalite hizmete yüksek ücretler çıkararak sizleri mağdur edebilir. Böyle durumlarla karşılaşmamak için sizde bizi tercih edin.

Usta Elektrikçi

Küçükyalı Elektrikçi Hizmet Alanları

Küçükyalı elektrik tamiri firması olarak elektrik ve elektronik alanında sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana gerçekleştirdiğimiz projeler sayesinde adından sıkça söz ettiren firmamız tamir ve bakımda da en iyi hizmeti sunuyor.

Bina elektrik tesisatı, elektrik hattı arızası, topraklama tesisatı kurulumu, güvenlik hizmetleri kurulumu, TV ve televizyon tesisatı kurulumu, yangın ihbar sistemi kurulumu, paratoner sistemi kurulumu gibi birçok alanda hizmet veren firmamız ayrıca elektronik cihaz tamir ve bakımı hizmeti de sunuyor.

Küçükyalı elektrikçi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ütü, klima ve kombi gibi elektrikli ev aletlerinin tamir ve bakımlarını yapıyoruz. Arızaları ürünlerinizi adresinizden alıyor titizlikle tamir ve bakımlarını yapıyor ve güvenliğin ön planda olduğu paketleme ile adresinize teslim ediyoruz.

Küçükyalı Kartlı Geçiş Sistemleri

Küçükyalı Kartlı geçiş sistemleri resmi kurumlardaki personel ya da ziyaretçi giriş çıkışlarının takibini daha kolay bir şekilde yapabilmek amacı ile kullanılmaktadır. Bu sistemin yanında çoğu zaman turnike diye isimlendirilen geçiş kontrol sistemi de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Turnikelerin kullanım amacı ise güvenli geçişi kolaylaştırmak içindir.

Firmamız da bu amaca hizmet etmek için ortaya çıkmış profesyonel bir kadroya sahiptir. İş güvenliği şirketlerde son derece önemli bir husustur. Bir şirkete gün içerisinde giren ve çıkanların mutlaka takibinin yapılması şarttır. Aksi halde o şirkette güvenlik zafiyeti yaşanması çok yüksek ihtimaldir. Şirketler de bu gibi istenmeyen durumlara mahal vermemek adına bu tarz geçiş sistemlerini çok uzun süredir kullanmaktadır. Bizler de Küçükyalı kartlı geçiş sistemleri olarak birçok resmi kurumun güvenliğini ve personel kontrolünü sağlaması adına kaliteli hizmet vermekteyiz.

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ile beraber hayatımızın birçok alanında bu geçiş sistemleri ile karşılaşmaya başladık. Bu sistemlere artık apartmanlarda bile rastlamak mümkündür. Fakat daha çok ofis, fabrika ve hastane gibi kurumlarda karşılaşmaktayız. Söz konusu sistemler takipli ve takipsiz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Takipli Sistemler

Parmak izi, şifre ya da kart kontrol panelleri aracılığı ile giriş ve çıkış yapılabilen sistemlere takipli sistemler denmektedir. Bu sistemlerde giren çıkan herkesin isim-soy isim çalışmış olduğu departman giriş çıkış saati gibi bilgilere erişilebilmektedir. Özellikle personellerin devamlılığının kontrolünü sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

Takipsiz Sistemler

Takipsiz sistemler ise yalnızca izni olan kişilerin geçiş sağlamasına olanak tanır. Diğer sistemden ayrılan kısmı ise bu girişler ve çıkışlar ile alakalı sizlere herhangi bir rapor verme özelliği yoktur. Bu sistem site ve bina girişlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu konuda müşterilerine kaliteli bir hizmet sunan firmamız bünyesinde kaliteli personelleri barındırmaktadır.

Yüz tanıma, şifre, geçiş kontrol, parmak izi, geçiş kontrol alanlarında hizmet veren firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tüm bu hizmetleri profesyonel bir şekilde vermekteyiz. Siz de bu hizmetler ile alakalı daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Küçükyalı Elektrikçi Uzman Kadrosu ile Hizmetinizde

Küçükyalı elektrik tamiri olarak bütün kurulum, arıza ve tamir işlemlerinizde işinin ehli, deneyimli ve tecrübeli ustalarla çalışmaktayız. Bütün hizmetlerimiz ve işçiliklerimiz firmamızın garantisi altındadır.

Sizlerde bu güvenilir ve uzman kadro ile çalışmak için bizleri arayın.

0216 505 84 41

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir