Kurtköy Elektrikçi

Kurtköy Elektrikçi olarak bütün elektrik arızalarınızda 7/24 hizmet vermekteyiz. Günlük yaşantımızda önemli bir yeri olan elektrik bazı olumsuz durumlar nedeniyle kesintiye uğramaktadır. Böyle olumsuz anların yaşandığı durumlarda Kurtköy elektrik tamiri firması olarak sizlere en iyi hizmeti en kaliteli şekilde en kısa sürede sağlamaktayız.

Evinizde otururken bir anda elektrikler mi gitti? Şalterinizde herhangi bir arıza olmamasına rağmen böyle bir sorun yaşıyorsanız sorun büyük ihtimalle elektrikli cihazlarınızdan birinin şase yapmasıdır. Eğer bir elektrikli ev aletini prize takınca elektrikler gidiyor çıkartınca geliyorsa o ürün kesinlikle şase yapıyordur. Bu ve benzeri durumlarla karşı karşıya kaldığınızda Kurtköy elektrik tamiri olarak elektrik arızalarınızı en kısa sürede sona erdiriyor sizi elektriğe kavuşturuyoruz.

Usta Elektrikçi

Kurtköy Elektrik Panoları

Kurtköy elektik panoları ile alakalı çalışmalarımız oldukça geniş ve kalitelidir. Her alanda olduğu gibi bu alanda da her zaman müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek onları memnun bırakmak en büyük amacımızdır. Bu sayede bu alandaki güvenirliliğimiz ve saygınlığımız artış göstermektedir. Firmalar için memnun bir müşteriden daha iyi bir reklam yoktur.

Bu alanda küçük bir bahçe kulübesinden plaza elektrik panolarına kadar kaliteli bir hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli ve kaliteli personellerimiz bu hizmeti hakkı ile yerine getirmektedir. Elektrik panoları hizmetine başlamadan önce çalışanlarımız bölgede detaylı bir keşif yapmaktadır. Daha sonra konu ile alakalı müşterilerimiz ile görüşme yapılır. Gerekli olan malzemeler hakkında detaylı bir şekilde bilgi verilir. Verilen bu bilgilerin objektif olmasına son derece önem verilir.

Kullanılacak malzemelerin çeşitleri ve fiyatları ile alakalı personelimiz sizlere iki farklı alternatif sunacaktır. Bütçenize uygun olanı tercih edebilmektesiniz. Müşterilerin gereken tercihi yapmasından sonra ise sonraki aşama iş planı yapmaktır. İhtiyaç olan tüm malzemeler gerekli yerlerden temin edilerek seri bir şekilde işe başlanır.

Kurtköy Elektrik Panoları Hizmeti

Kurtköy elektrik olarak tüm elektrik panoları hizmetini kaliteli ve dikkatli bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bu tarz hizmetlere ihtiyaç duyduğunuz zaman en önemli adım kaliteli ve deneyimli bir firmayı tercih etmenizdir. Deneyimsiz ve uzman personele sahip olmayan bir firma ile çalıştığınız takdirde istenmeyen tatsız durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle bu tarz hizmetleri her zaman kaliteli firmalardan almanız en doğru tercih olacaktır.

Firmamız bünyesinde çalışan tüm personeller hassasiyet ile işlerini yerine getiren çalışanlardır. Çalışma esnasında en ufak ayrıntıyı hesaba katmayı ihmal etmezler. İşe başlanmadan önce muhakkak bir çalışma planı yapılmaktadır. Daha sonra gerekli malzemelerin temini gerçekleşerek vakit kaybetmeden işe başlanır. Özellikle bina elektrik panoları için çok zaman ayırmak mümkün değildir. Çünkü işe başlandığı sırada tüm binanın elektriğini kesmek zorunda kalırız. Uzun süre elektriksiz kalmamaları adına işlem seri bir şekilde halledilir. Siz de tüm elektrik tesisatı işlemleri için firmamızı gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilirsiniz.

Kurtköy Elektrik Tamiri Geniş Hizmet Seçenekleri

Kurtköy elektrikçi firmamız elektrik ve elektronik arızalarda sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Elektrik tesisatında yaşanan arızalar, elektrik panolarında yaşanan arızalar gibi arıza servisimizin yanı sıra elektrik malzeme satışı, kamera sistemleri, yangın ihbar sistemleri, görüntülü konuşma sistemleri gibi son teknoloji ürünlerin montajını da uzman kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda paratoner ve topraklama sistemleri montajı, zayıf akım tesisatları montajı ile de sizlere hizmet vermekteyiz.

Ayrıca elektrikli ev aletlerinin tamiri de ustalarımız tarafından yapılıyor. Ütü, klima, şofben ve diğer beyaz eşyaların tamir ve bakımları uzman ekiplerimizce orijinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır. Sizlere sağladığımız bütün servis hizmetlerimiz Kurtköy elektrik tamiri firmamızın garantisi altındadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir