Kurtköy Elektrikçi

Kurtköy Elektrikçi olarak bütün elektrik arızalarınızda 7/24 hizmet vermekteyiz. Günlük yaşantımızda önemli bir yeri olan elektrik bazı olumsuz durumlar nedeniyle kesintiye uğramaktadır. Böyle olumsuz anların yaşandığı durumlarda Kurtköy elektrik tamiri firması olarak sizlere en iyi hizmeti en kaliteli şekilde en kısa sürede sağlamaktayız.

Evinizde otururken bir anda elektrikler mi gitti? Şalterinizde herhangi bir arıza olmamasına rağmen böyle bir sorun yaşıyorsanız sorun büyük ihtimalle elektrikli cihazlarınızdan birinin şase yapmasıdır. Eğer bir elektrikli ev aletini prize takınca elektrikler gidiyor çıkartınca geliyorsa o ürün kesinlikle şase yapıyordur. Bu ve benzeri durumlarla karşı karşıya kaldığınızda Kurtköy elektrik tamiri olarak elektrik arızalarınızı en kısa sürede sona erdiriyor sizi elektriğe kavuşturuyoruz.

Kurtköy Elektrik Tamiri Geniş Hizmet Seçenekleri

Kurtköy elektrikçi firmamız elektrik ve elektronik arızalarda sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Elektrik tesisatında yaşanan arızalar, elektrik panolarında yaşanan arızalar gibi arıza servisimizin yanı sıra elektrik malzeme satışı, kamera sistemleri, yangın ihbar sistemleri, görüntülü konuşma sistemleri gibi son teknoloji ürünlerin montajını da uzman kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda paratoner ve topraklama sistemleri montajı, zayıf akım tesisatları montajı ile de sizlere hizmet vermekteyiz.

Ayrıca elektrikli ev aletlerinin tamiri de ustalarımız tarafından yapılıyor. Ütü, klima, şofben ve diğer beyaz eşyaların tamir ve bakımları uzman ekiplerimizce orijinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır. Sizlere sağladığımız bütün servis hizmetlerimiz Kurtköy elektrik tamiri firmamızın garantisi altındadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir