Pendik Elektrikçi
Elektrik arıza hizmetiyle İstanbul’un her noktasına tamirat hizmeti veren Pendik Elektrikçi sizlere ekonomik fiyatlandırma sunuyor. Üstelik ister nakit ödeme ister kredi kartıyla ödeme seçenekleriyle. Siz de 7 gün 24 saat hizmet veren bu firmayı istediğiniz zaman arayabilir ve hızlı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Çok geniş bir yelpazede hizmet veren firma alarm servislerinden kamera montajına, aydınlatma sistemlerinden elektrik panolarına kadar her türlü kurulum, tamirat ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca tamirat dışında firmamızda her türlü yedek parça ve elektrikli alakalı ürün satışları da yapılmaktadır. Evinizin ve iş yerinizin ihtiyacı olan her türlü elektrik için aksam ve aparatları firmamızın mağazasından temin edebilirsiniz.

Elektrik arızaları eski binalarda sıkça yaşanmaktadır. Bu binaların tesisatları yeni cihazların tüketimini kaldırmakta eksik kalabiliyor. Pendik elektrikçi ile görüşerek tesisat bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz. Güvenli bir şekilde bina geneli veya sadece dairenin hattı üzerinde aşınmalar giderilir ve güçlendirmeler yapılır. Usta Elektrikçi hizmetlerinde müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir. Elektriğin hayatımızdaki öneminin farkında olarak işleri bir plan dahilinde en kısa sürede teslim eder.
Elektrik ve Elektronikte Uzman Ekip
İşinin ehli kimseler tarafından tamir, bakım ve montaj hizmetleri almak “işinizi sağlamak almaktır.” Pendik Elektrikçi bünyesinde çalışan her kişinin bu konularda gerekli sertifika ve eğitimleri vardır. Ekip üyelerimiz bina tesisatı, güvenlik sistemi kurulumu, beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin tamiri, bakımı konularında yetkindirler. Ayrıca servis hizmetimizde nakliye için de güvenlik ilk misyonumuz. Eşyalarınızı strafor köpük, hava balonlu ve sert mukavvadan oluşan bir ambalaj içinde taşımaktayız. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra da aynı şekilde ofis, işyeri veya evinize güvenle teslim ediyoruz.

Usta Elektrikçi’ye ulaşmak için iletişim sekmesinde yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz. Konumunuzu ve yaşadığınız sorunu belirttiğinizde o konuda uzman kişiler adrese yönlendirilecektir. Elektrikli eşyaların tamiri konusunda büyük bir ciddiyetle çalışmalar sürdürüyoruz. İşimizi layıkıyla yapıp müşterinin hizmetimizden memnun kalması en önemli kriter. Zaten bu misyon ve vizyon ile İstanbul’daki en önemli elektrik servisi olmayı başarabildik. 2012’den bu yana sürekli artan kalitemiz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir