Şile Elektrikçi

Elektrik günümüzde büyük bir öneme sahiptir; Şile elektrikçi olarak bizler de bunun farkındayız ve buna göre hizmetlerimizi en iyi seviyede sunmaya devam ediyoruz. Usta Elektrikçi himayesinde hizmetlerine devam eden firmamız sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede vermek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Elektrik bizim uzmanlık alanımızdır. Sizler elektrik sisteminizde oluşan kazalara kendiniz kesinlikle müdahale etmeyin ve yetkisiz kişilerin müdahale etmesine kesinlikle izin vermeyin. Yaşadığınız bütün elektrik arızalarında bize ulaşın sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunalım.

Usta Elektrikçi

Şile Elektrik Tamiri ve Elektronik Bakım Onarımı

Şile elektrik tamiri olarak elektrik arızalarında sizlere yardımcı olmaktayız. Elektrik tesisatında yaşanan arıza nedeniyle lambalarınızda sorun mu oluştu. Prizleriniz lambalara elektrik iletimi yapmıyor mu? Bu ve benzeri sorunlarda firmamız sizlere hizmet vermektedir. Kombiniz çalışmasına rağmen suyu ısıtmıyorsa tamirini biz yapıyoruz. Ayrıca elektrik tesisatı yenileme, kamera sistemleri kurulumu, yangın söndürme sistemleri, topraklama tesisatı, elektrik panosu kurulumu gibi birçok işlemi firmamız uzman kadrosu ile yapmaktadır.

Firmamız elektronik cihazların tamiri hizmetiyle de sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Ütü, çamaşır ve bulaşık makinesi, buzdolabı gibi elektronik cihazların tamiri Şile elektrikçi firması tarafından uzmanlık ve titizlikle firma garantisi altında yapılmaktadır. Yaptığımız bütün işlemlerde müşteri memnuniyeti en önemli hedefimizdir.

Şile Elektrikçi Bina Elektrik Sistemleri

Şile elektrikçi, bina elektrik sistemleri konusunda alanında en iyi firmalardan bir tanesidir. Anahtar teslim iş mantığımızda dört dörtlük iş çıkarma vardır. Tüm sistemler profesyonel ve tecrübeli ekibimiz tarafından itina ile döşenir.

Elektrik sistemlerinde kalite işçilik son derece önemlidir. Gelişen teknoloji ile beraber evlerde ve iş yerlerinde kullanılan elektrikli cihazlarda çoğaldı. Çoğalan bu cihazlara sağlanan güçlü elektrik akımını destekleyecek hatların çekilmesi gerekiyor. Bu nedenle teknoloji ile beraber sistemlerini de yenileyen elektrik firmaları ile çalışmanız uzun soluklu hizmet alabilmeniz açısından önemlidir.

Şile elektrikçi olarak sizlere istediğiniz ve olması gereken hizmeti vereceğimizin garantisini hem biz hem de referanslarımız veriyor. İster inşaat isterseniz de eski bir bina olun. Tüm elektrik işlemleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz ve kaliteli iş malzemelerimiz sayesinde hızlı ve etkili işler teslim ediyoruz.

Yapılacak iş hakkında ve süreç hakkında bilgi almak için merkezlerimize gelebilir ya da iletişim bilgilerimiz sayesinde bizimle irtibata geçebilirsiniz. Talebiniz olması halinde uzman ekibimiz öncelikle işin yapılacağı alana gelmektedir. Binada genel bir inceleme yapıldıktan sonra sizlere yapılması gereken işler hakkında bilgi verilir. Tüm detaylar anlatıldıktan sonra piyasada en uygun fiyat çıkartılır, işin teslim süresi belirlenir ve sizlere sunulur. Teklifimizi kabul etmenizin ardından anlaşma sağlanmış olur.

Anlaşmanın sağlanmasının ardından size iletilen tarihte işler büyük bir hız ile başlar. Sizlere anlatılan tüm işler büyük bir titizlik ile yürütülür. Bina elektrik sistemleri döşendikten sonra kontrolü yapılır ve sizlere yapılan her işlem anlatılır. Kullanılan malzemeler, yapılan harcamalar faturalı şekilde sunulur. Gönlünüzün rahat ettiğini gördüğümüz an bizim de işimizin sonlandığı an olur.

Şile Elektrikçi Elektrik Arıza Servisi

Alınan bina elektrik sistemleri hizmeti sonrasında olması gereken en önemli konu elektrik arıza servisi hizmeti konusudur. İlerleyen süreçlerde herhangi bir arıza olduğunda bizlerle iletişime geçerek servis hizmeti almanız da mümkündür. Servis hizmeti alabilmek için elektrik panoları bizim tarafımızdan döşenmiş olması zorunluluğu yoktur.

Her türlü elektrik arızasında bizlerle iletişime geçerek kaliteli hizmetten, en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Arızaların temel sebebi belirlenir ve çözüm odaklı olarak arızalar giderilir. Günü kurtarmalık değil uzun soluklu olarak hizmet verilir. Kullanıcı hatası olmadığı müddetçe işlerimiz garantilidir.

Şile elektrikçi olarak 24 ayrı bölgede hizmet vermekteyiz. Her türlü bilgi ve fiyat konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. İşlerimizin referansları bizzat bizden hizmet alan siz değerli müşterilerimizdir.

Şile Elektrik Tamiri Uzman Kadrosuyla Hizmetinizde

Firmamız uzman kişilerden oluşan ustalarla çalışmaktadır. Evinizin, iş yerinizin ya da diğer büyük binaların elektrik işleri uzman ekiplerimizce büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Firmamızca sunulan bütün işçilik ve parçalar garanti kapsamındadır. Böylece satış ve hizmet sonrası sorun yaşarsanız sizlere hizmete devam ediyoruz.

Evinizin elektrik işlerini işinin ehli kişilere teslim etmek için bizleri arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Tel: 0216 505 84 41

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir