Şile Elektrik Tamiri

Elektrik günümüzde büyük bir öneme sahiptir; Şile elektrikçi olarak bizler de bunun farkındayız ve buna göre hizmetlerimizi en iyi seviyede sunmaya devam ediyoruz. Usta Elektrikçi himayesinde hizmetlerine devam eden firmamız sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede vermek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Elektrik bizim uzmanlık alanımızdır. Sizler elektrik sisteminizde oluşan kazalara kendiniz kesinlikle müdahale etmeyin ve yetkisiz kişilerin müdahale etmesine kesinlikle izin vermeyin. Yaşadığınız bütün elektrik arızalarında bize ulaşın sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunalım.

 

Şile Elektrik Tamiri ve Elektronik Bakım Onarımı

Şile elektrik tamiri olarak elektrik arızalarında sizlere yardımcı olmaktayız. Elektrik tesisatında yaşanan arıza nedeniyle lambalarınızda sorun mu oluştu. Prizleriniz lambalara elektrik iletimi yapmıyor mu? Bu ve benzeri sorunlarda firmamız sizlere hizmet vermektedir. Kombiniz çalışmasına rağmen suyu ısıtmıyorsa tamirini biz yapıyoruz. Ayrıca elektrik tesisatı yenileme, kamera sistemleri kurulumu, yangın söndürme sistemleri, topraklama tesisatı, elektrik panosu kurulumu gibi birçok işlemi firmamız uzman kadrosu ile yapmaktadır.

Firmamız elektronik cihazların tamiri hizmetiyle de sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Ütü, çamaşır ve bulaşık makinesi, buzdolabı gibi elektronik cihazların tamiri Şile elektrikçi firması tarafından uzmanlık ve titizlikle firma garantisi altında yapılmaktadır. Yaptığımız bütün işlemlerde müşteri memnuniyeti en önemli hedefimizdir.

Şile Elektrik Tamiri Uzman Kadrosuyla Hizmetinizde

Firmamız uzman kişilerden oluşan ustalarla çalışmaktadır. Evinizin, iş yerinizin ya da diğer büyük binaların elektrik işleri uzman ekiplerimizce büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Firmamızca sunulan bütün işçilik ve parçalar garanti kapsamındadır. Böylece satış ve hizmet sonrası sorun yaşarsanız sizlere hizmete devam ediyoruz.

Evinizin elektrik işlerini işinin ehli kişilere teslim etmek için bizleri arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Tel: 0216 505 84 41

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir