Tepeüstü Elektrikçi

Ümraniye Tepeüstü Elektrikçi

Firma olarak, Elektrik arızası sorunlarınızın yanı sıra, elektrik tesisatı proje, uygulama, kurulum, revizyon işlerinizde de profesyonel hizmet sunmaktayız.

Tepeüstü Elektrikçi

Elektrik tesisatı kurulumlarında kaliteli malzeme seçimi ile de uzun yıllar kullanımı güvenli ve huzurlu hale getiren firmamız, elektrik tesisatı sorunlarında da güçlü bir teknik ekibe sahiptir. Verdiğimiz hizmetler arasında: – Elektrik tesisatı kurulumu, proje, uygulama, revizyon işleri – Elektrik arıza tespiti ve tamiri – Aydınlatma sistemleri kurulumu ve onarımı – Isıtma sistemleri kurulumu ve onarımı – Toplu konut, site, iş yeri, fabrika gibi birçok alanda elektrik tesisatı hizmetleri gibi hizmetleri kapsamaktadır. Elektrik arıza sorunları konusunda deneyimli, kaliteli hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hizmet sağlamaktadır.

Sorunlarınız için sizlere ulaşarak, arızanın nedenini analiz edip hızlı ve etkili bir şekilde çözüm sağlamaktayız. Tepeüstü Mahallesi elektrikçi firmamız, sizlere en kısa sürede teknik desteği ve çözümleri sunmaktadır. Profesyonel bir hizmet alarak, uzun vadede güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Elektrik arızalarınızda hızlı ve kolay çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tepeüstü Elektrikçi

Ev ve iş yerlerinizde güvenliğinizi artırmak için kamera kurulumu yapmaktayız. İhtiyacınız doğrultusunda hem iç hem de dış mekânlarda kameraların kurulumu işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca var olan kamera sistemlerinizde oluşabilecek arızaların onarımı ve bakımı konusunda da hizmet vermekteyiz.

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu: Elektrikli araçlar kullanımının artmasıyla birlikte, ev ve iş yerlerinizde şarj istasyonu kurulumu yaparak çevreye de katkı sağlıyoruz. Elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güç kaynağı yedekleme sistemi kurulumu: Elektrik kesintilerine karşı ev veya iş yerinizde kullanabileceğiniz güç kaynağı yedekleme sistemlerinin kurulumunu yapmaktayız. Böylece kesintilerde elektrik kaynaklı zararların önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Hizmetlerimiz arasında yer alan diğer işlemlerimiz arasında; yangın alarm sistemleri kurulumu, topraklama sistemi kurulumu, proje çizim ve danışmanlık hizmetleri de bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek, elektrik işlerinizin sorunsuzca çözülmesine yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca, yenileme ve tadilat işleri de yapmaktayız. Yenileme işlemleri kapsamında, elektrik tesisatınızın tamamen değiştirilmesi, eski kabloların yenilenmesi ve zayıf voltajların yükseltilmesi gibi işlemler yapmaktayız. Tadilat işlemleri kapsamında ise, elektrik arızalarının tespiti ve çözümü, elektrik sigortalarının kontrolü ve değişimi, priz ve anahtarların değişimi gibi işlemler yapmaktayız. Tepeüstü Elektrikçi olarak, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahibiz. Profesyonel kadromuz ve güncel ekipmanlarımız sayesinde, elektrik problemlerinizi en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla çözmekteyiz. Siz de ihtiyaç duyduğunuz her durumda bize ulaşabilirsiniz