Görüntülü Diafon Kurulumu

Teknoloji Gelişmesi ile  Bina ihtiyaçlarıda Değişmektedir Müstakil evlerde bulunan kapı Zilleri Bile Artık Görüntülü yada Bas konuş Sistemine Geçmek Zorunluluğunda Kalmıştır Günümüz teknoloji çağı olduğundan ve Sürekli Artan Güvenlik risklerinden dolayı Sitelerde Dahi Güvenlik olsa bile insanlar ek güvenlik için Kapı Zil sistemlerini Görüntülü yada Görüntüsüz sisteme çeviriyorlar. Kapınıza gelicek Art niyetli insanları uzak tutmak için Bu teknoloji harikası Zil tesisat Sistemlerini kullanmakta gayet haklılar.

Görüntülü interkom sistemleri, geleneksel apartman konuşma sistemlerinden farklı olarak, kapıdaki misafirleriniz ile görüntülü olarak da iletişim kurmanıza imkan sağlar. Üstelik sadece giriş kapısına değil, binanın etrafına yerleştirilmiş güvenlik kameralarının görüntülerine de ulaşılabilir ve güvenliğinizi arttırabilirsiniz.

Görüntülü Diafon Sistemlerinde Belli Başlı Markalar Çeşitli Fiyatlar bulunmaktadır Görüntülü Diafon Sistemlerinin kurulumları şemaları Binadaki Daire sayısına göre değişmektedir.

Görüntülü interkom sistemleri diğer dairelerle görüntülü ve sesli olarak iletişim kurmanıza olanak sağlar ve hem ip tabanlı hem de analog tabanlı olarak kullanılabilir. Her iki türde de tek kablo üzerinden ses, görüntü ve enerji aktarılabilmesi sayesinde hızlı ve kolay kurulum yapılabilirken, aynı zamanda kablolama maliyeti de düşürülür.

Görüntülü Diafon kurulum yapılmadan önce fizibilite yapılması gerekmektedir Görüntü Aktarım Kabloları özel malzemeden imal edildiğinden Dolayı Hesaplamaların gayet nizami şekilde yapılması Maliyet açısından önemlidir.

Görüntülü diafon üreten Bazı markalar Aşşağıda Listelenmiştir.

  • Audio
  • Netelsan
  • Na-de
  • Multitek
  • Karel

 

Yukarıda Yazılı olan Markaların ürünleri uzun ömürlü ve Size Sorun çıkarmayacak Yıllarca kullana biliceğiniz paketleri bulunmaktadır Markaların Fiyat polikaları değişmektedir Ne kalite’de ürün istiyorsanız Bütçenize uygun Çözümler için Teklif ve keşif hizmeti almanız gerekmektedir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir