Sensörlü Armatür montajı

Sensörlü armatür montajı

Sensörlü Armatür montajı yapılması için Eski olan merdiven otomatiği iptal edilir sensörlü armatürlere sürekli enerji gelmesi sağlanır açma kapama görevi armatür içinde bulunan elektronik devre yapmaktadır.

Sensörlü Tavan Armatürü tipleri

180 Hareket Sensörlü Duvar Armatürü

360 Derece Sensörlü Tavan Armatürü

Hareket sensörünün zaman ayar aralığı ise 15 saniye ile 4,5 dakika arasındadır. E27 duya sahip ürünün 2 adet lamba duyu bulunmaktadır ve 25 watt ampulle kullanılması tavsiye edilir.

Sensörlü Lamba Nedir, Ne İşe Yarar? Fotoselli aydınlatmalar, hareketi algılayıp yanarak alanı aydınlatan ürünlerdir. Aydınlatmayı açık unutma, boş yere yakma gibi durumların önüne geçebileceği için enerji tasarrufu sağlar.Sensörlü Armatür montajı

sensörlü lambalara led ampul takabilirmiyiz. . sensörün üzerinde 25 wat yazar ona göre akkor ampül takabilirsin. Led ampül takamazsınız Led olarak kullanmak için Sensörlü led armatür almalısınız.
Tavan Armatürü, sert tavan zemini içindir. Ahşap tavanlar için uygun değildir. Ahşap alanlarda kullanmanız için Sensörlü led armatür çözümlerine bakmanızı öneririz.
Hırsız alarm sistemlerinin en önemli elemanlarından olan PIR sensörleri ortamdaki varlık ve hareketi algılayan elektronik sensörlerdir. PIR sensörleri, içindeki sensörün önündeki nesnelerin sıcaklığına ve yüzey özelliklerine bağlı olarak değişen IR kızılötesi radyasyon oranındaki farklılıkları algılar.

Sensörlü armatür montajı ve fiyatları

Sensörlü armatürler tipine göre fiyatları değişmektedir size en uygun ihtiyacı belirlemek ve uzman destek ekibimizden ihtiyacınıza uygun sensörlü armatür fiyatı alabilirsiniz unutmayınki doğru seçim daha verimli kullanım için önemlidir.

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir