Daire Tadilat

Daire Elektrik iç Tesisat Kurulumu

Tadilat Daire Tesisat Kurulumu Elektrik tadilatı ve tesisatı konusunda derhal her ihtiyacınızı emin ve kalıcı çözümler ile Usta Elektrikçi yardımıyla karşılayabilirsiniz.

Daire Tesisat Kurulumu

Sektörde uzun yıllar sunmuş olduğumuz daire tesisat kurulumu hizmetlerimizde, işinin ehli ve güler yüzlü personellerimiz görev almaktadır. Dairelerde yer alan tesisat kurulumu denince akla ilk olarak elektrik tesisatlarının kurulum işlemleri gelmektedir. Özellikle son yıllarda elektrik sayesinde hayatımızın her anında işlerin yürütülmesi sağlanmış ve adeta zorunlu ihtiyaçlar arasında girmiştir. Bu durumda ömrümüzün geçeceği dairelerde gerekli olarak elektrikli cihazların çalışabilmesi için tesisat kurulum işlemlerinin doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Bu kurulumlar yalnızca elektrikli cihazların çalışabilmesi için değil, aynı zamanda da insanların elektrik akımına kapılmamalarını sağlamak amacı ile de gerçekleştirilmektedir. Akla gelebilecek olan her türlü yapı alanları için gerçekleştirilebilen kurulumlar, doğru firmalar tarafınca yaptırılmalıdır.

Çeşitli Daireler İçin Sunulan Elektrik Tesisat Kurulum Hizmeti
Elektrik alanında sağlamış olduğumuz tamir ve bakım hizmetlerinin yanı sıra daire tesisat kurulumu hizmetlerine de yer vermekteyiz. Çeşitli boyutlarda yer alan dairelerde televizyon, ütü, çamaşır makinesi, bilgisayar ve de internetlerin sorunsuz olarak çalıştırılabilmesi için gerekli olan kurulum hizmetlerinden yararlanılması gerekmektedir. Daire ya da çeşitli yapı alanlarında yapılan kurulum işlemleri için daha çok iç tesisat kurulum aşamaları adı verilmekte ve bu işlemlerde akım kabloları, elektrik boruları, priz, anahtarlar, bağlantı elemanları ve de topraklama kabloları kullanılmaktadır. İşinin ehli kadromuz ile birlikte sunmuş olduğumuz tesisat kurulumlarında aynı zamanda yıldırımdan korunma sistemleri de bulundurulmaktadır.

Daire Elektrik Tesisat Kurulum Hizmeti Fiyatları
Yapıların boyutları, özellikleri, iç alanları ve de gerçekleştirilecek olan kurulum çeşitlerine göre farklılık göstermekte olan daire tesisat kurulumu fiyatları, aynı zamanda belirli günler için indirimli olarak da sunulabilmektedir. Dairelerin iç ve dış ortamlarında yer alan aydınlatma sistemlerinin ve ayrıca iç alanlarında kullanılmakta olan çok sayıda elektrikli cihazların çalıştırılabilmesi için gerekli olan elektrik tesisat hizmetleri, yapılarda yaşayan kişilerin güvenli hayat sürmeleri açısından da oldukça önemlidir. Resmi makamlar tarafınca da zorunlu hale getirilmekte olan topraklama gibi tesisat işlemleri, firmamız sayesinde en doğru aşamalarda sağlanabilmektedir. Duvar içerisinden geçirilen kablolar sayesinde, iç alanların kötü görünmesi de engellenmektedir.

Üsküdar’da hizmet veren firmamızda elektrik Tesisat  projelerinde tamamen size özel çözümler üretiyor ve bütçenize en uygun en kaliteli elektrik malzemelerini belirleyerek uzun ömürlü tesisat sistemlerini ev veya işyerinize sunuyoruz.

Ihmal etmeyin yapının elektrik tesisatı ne kadar iyi olursa sizin için o kadar güvenli bir ortam oluşacaktır.

Tesisat hazırlanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de topraklamadır. Sağlıklı bir topraklama yapılmadığı takdirde elektrikle çalışan cihazlarınızda problem yaşamanız olasıdır.

Ek olarak her türlü elektrik arızalarında hızlı ve emin çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimize, elektrik proje danışmanlık hizmetleri kapsamında elektrik ve elektronik projelerinin hazırlanması, elektromekanik, otomasyon, danışmanlık, kontrolörlük ve proje yönetimi gibi konularda destek sunmaktayız.

Her türlü konut, toplu konut inşaatları, avm inşaat projeleri, fabrika inşaatları, plaza inşaatları vb. Konularda elektrik taahhüt işleriniz için çözümler sunuyoruz.

Ev ve ofislerinizde elektrik tesisatı problemlerının çözümü ve inşaat projelerinizin elektrik tesisatı kurulumu için araç-gereç temininden uygulamasına kadar tüm etaplarda hizmet veriyoruz.

Elektrik döşemı Hizmetlerimiz:

 • Toplu Konut Elektrik tesisatı
  Elektrik Kabloları Yenileme
  fabrika Elektrik tesisatı
  Ofis Elektrik tesisatı Kurulumu
  Ev Elektrik tesisatı Kurulumu

Adım Adım Elektrik Tesisat Süreci

 • Ücretsiz Keşif : tesisat arzu ettiğiniz mekanın ölçüleri alınır.
 • Proje: İstedikleriniz doğrultusunda mekana uygun şekilde projemizi birlikte oluştururuz.
 • Teklif: Projeyle ilgili detaylı teklifimizi sunarız.
 • Uygulama: Teklif tasdikı ile birlikte elektrik döşem sözleşmemizi yapıp projeye başlarız.
 • Teslimat: Belirlenen tarihte projeyi bittirır sizlerin de değerlendirmenizi aldıktan sonra projeyi teslim ederiz.

TADİLAT

Evinizi veya işyerinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Bizler, yaşam ve çalışma mekanlarınızı yenilerken ekonomik ve güvenilik “Anahtar teslim çözümler” sunuyoruz.

Kendi alanlarında uzman kadromuz, mekanınızı güzelleştirmek için size yepyeni fikirler ve bu fikirleri hayata geçirecek ekonomik çözümler de sunuyor. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanarak çok çeşitli fiyat ve ödeme seçenekleri ile yaşam alanlarınızı derhal şimdi yenileyebilirsiniz.

4 Comments

 1. Soner

  İşyerimin elektrik tesisatının yenilenmesi işini verdim gerek fiyat olsun gerek işçilik olsun işi layıkı ile yapıp teslim etti elektrikle alakalı tesisat işinin hızlanması diğer tadilat işlerinide hızlandırdı.

 2. Burcu H****

  Kuaför salonumuzun elektrik tesisatını yaptırdım malzemelerin hepsini 1. sınıf kullandılar hiç sıkıntısız çalışıyoruz eski yerimizdeki problemlerden bıkmıştık doğrusu yeni yerimizde tadilat sonrası 4 aydır problemsiz çalışıyoruz elektrik kesintileri içinde birtane mini benzinli jeneratör sistemi kurdurduk işini severek yapan insanlar tecrübeli ve sorunsuz firma.

 3. Essen Damirov

  Adamların sistemleri gerçekden harika her konuda yardımları dokundu bulundukları semte tek yer denebilir petek temizliğinden tesisat kurulumuna kadar her işi layıkı ve hakkı ile yapıyorlar örnek ensaf modeli

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir