Antika Pikap Tamiri

Antika Teyp Pikap Tamiri

İstanbul’da Pikap tamiri Yapan Firma Usta elektrikçi Hızlı Gelişen Teknoloji ile beraber Hayatımızdaki Kullandığımız Cihazların Daha çok dijitaleşmesi ile beraber antika kolleksiyoncuları ile eski analog sistem kullanan yada hatıra olarak saklayan kişilerin sayısı pekde azınsanmayacak kadar çoktur.

Günümüzde Bu Cihazlar artık üretilmediklerinden dolayı Servet değerinde olabiliyor Dedeniz babanızdan kalan Eski Radio teyipleriniz Bozulduğunda ne yapıcaksınız.?

İstanbul Pikap tamiri

İstanbul Pikap tamiri Kesinlikle Hurdacı veya Çöpe Atmayın.

Unutulmamalıdırki bu ürünlerin Şuanda Çok Ciddi bir alıcı kitlesi vardır. meraklılar antikacılar tamirciler gibi. Ürünleriniz Arızalı ise Bize telefon açıp Bilgi alabilirsiniz ürünün Arızasını tamirde Ettirebilirsiniz.

Özellikle antika pikapların %80 oranında tamir edebiliyoruz bu oran Teyipler’de %60 oranındadır.

Pikap Tamirin’de Neler yapıyoruz.?

  • İğne Değişimi İğne Kontorlu
  • Motor Değişimi Kontorlü
  • Lastik Değişimi Kontorlü
  • Mekanik Kontorlü Ve mekanik Arızaları
  • Elektronik Kontorlü ve Son olarak bütün Cihazın Sorunsuz çalıştığının Testi yapılır.

Yapmamanız gerekenler?

Elinizdeki Ürünü Açmamanız tamir etmeye çalışmamanız ve elektrik vermememiniz tamir edilicek üründe başarını oranını yükseltmektedir.

Açılmış Aşırı elektrik verilmiş sistemlerde kit çıkış entegrelerindeki arızalar hem başarıyı hemde parça tedariğinde Süreyi önemli ölçüde etkilemektedir.

Teyiplerin pikapların Lastik gibi plastik aksamlarını Aynı gün değişim yapabiliyoruz. Usta Elektrikçi 7 Yıldır Sektörde Başarısını İspatlamış bir Firmadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir