Anfi Tamiri

Amfi Tamiri Ses sistemleri Kurulum hizmetleri

Amfi Tamiri İstanbul’da hizmet veren firmamız  Amfi kurulum hizmeti’de vermekteyiz İşyerleri ve evlerinize amfi kurulum bakım hizmeti almak istiyorsanız operatörlerimizi aramanız yeterli olucaktır. Anfi Sistemleri Kullanıcak Metrekareye Göre Ses ayalarının yapılması Ev ve işyerlerindeki Desibelin ayarlanması çok önemlidir çok kaliteli bir amfiniz olsa bile Ses ayarları Düzgün yapılmamış ise Tam verilmi Çalışmaz Uzman ekibimiz işyeri veya evinize gelerek yerinde Amfi Ses sistemini ayarlayıp Size Sorunsuz Teslim etmeyi garanti eder.

Anfi cihazınız veya elektronik kartlarınız mı arızalı ?
  Uygun fiyata hızlı tamir ettirmek mi  istiyorsunuz ?

  Usta Elektrikçi olarak arızalı Amfi cihaz veya kartlarınızı; fiyat teklifimizi kabul ettiğiniz andan itibaren en kısa sürede tamir edip ve kontrollerini yapıp size ulaştırıyoruz.

Usta Elektrikçi

Amfi Arızaları nelerdir?

Kırmızı ışık Arızası

Amfi korumaya geçiyordur kırmızı yanıyorsa Basslar  köprü modda bağlı ise 2 çıkışı (4 transistor) komple değiştirilmesi gerekebilir.  Sürücü transistorleri de gözden geçirmek gerekebilir.

Kısa Devre Arızası

Kısa devre arızası Amfilerde sıklıkla karşılaşılan durumlardan bir tanesidir. Kısa devre yapmış bir amfi genel olarak bakımsız ve rutbetli ortamda çok kalmış veya Amfinin strandart çalıştırdığı Bassları dışında Standardının çok üstünde bass bağlanması ile oluşan Devre Arızalarıdır.

Amfi Fişe Taktınız Hiç Işık Yanmıyor?

Amfi hiç canlanmıyor ise güç girişlerine Trafo Arızası veya Anfi girişinde diyot ve sigorta olabilir. ( Sigorta mutlaka vardır ) atmış olabilir. 

Amfiyi ilk açtığımda ses çok hırıltılı, gürültülü  geliyor 

Bunun Sebebleri Arasında Amfinin belsemesi Lambalı amfi iste Biraz ısınması gerekiyor.

Amfiler Yapıları itibari ile Hasas Elektronik Cihazlardır. Amfilerini Kullanırken Akım Korulmalı Priz kullanın.

 

 

Genel olarak amfiler, bir kaynaktan gelen küçük elektronik sinyalleri büyüterek hoparlörden dinleyebileceğiniz birseviyeye yükseltirler. Geçmişten bu güne her ne kadar teknoloji ilerlemiş olursa olsun, çalışma prensipleri hep aynı kalmıştır.

Çoğu zaman aşırı yüklenmeden dolayı amfilerin çıkışlarında çeşitli arızalar görülebilmektedir. Geçen zaman ile beraber kondansetörlerinin arızalanması, potansiyometrelerdeki oksitlenmeler, veya ses girişi kaynaklarındaki voltaj kaçaklarından giişlerinin zarar görmesi sık rastlanılan durumlardandır.

Hasarlı bir amfi tamir edilmediği durumlarda ses sisteminizdeki diğer cihazlara da zarar verebilir.

Amfinizi tamire getirirken dikkat etmeniz gereken hususlar:

 • Amfinizin kablolarını tamire getirmeyin. Kabloların malzeme olarak takip edilmesi zor olduğundan karışıklığa sebep olmaktadır.
 • Amfiniz ağırdır, sizi yarı yolda bırakmayacak bir çantada taşıyın.
 • Amfinizin üzerindeki düğmeler çoğu zaman yerinden çıkabilmektedir. Taşıma esnasında düğmelerin yerinden çıkmamasına dikkat edin. Cihazı teslim ederken düğmelerini kontrol edin.
 • Amfinizin kumandası arızalı değilse servise getirmeyin. Eğer arızalı olduğunu düşünüyorsanız pillerini çıkartın ve teslim sırasında cihazın kumandası olduğunu özellikle belirtin.

 

 

21 Comments

 1. Hifici Hilmi

  Arkadaş Gayet Bilgili işinin ehli denon marka amfimin aşırı yüklenmeden dolayı çıkışlarında arıza verdi arkadaşlara bıraktım 2 gün sonra tamir edip test edilip teslim edildi şuan sıfır ayarında kullanıyorum

 2. Nişantaşı Çanta

  Mağazamızın Ses sistemlerinde Problemler vardı Buradak ileşime geçtik Ses sistemindeki Amfide Bütün hopalörler Tek çıkışa Bağlanmış Amfinin vermi Düşüktü şuan Daha iyi Ses alıyoruz Usta elektrikçiye hizmetleri için Teşekkürler

 3. fatih kaymak

  Sony Marka Amifimizin tamrini Ustaya yaptırdım dürüst ve temiz iş yapıyor 300 400 lira istenen tamir ücretini 200 tl gibi bir rakama tamirini yaptı şişliden üsküdara gitmeme gerçekden değdi hayırlı işleri olsun

 4. Rıfat Dekorasyon

  Denon marka Amfimin Arızası için Arkadaşlarla görüştüm daha önce bir iki yere daha götürmüştüm amfiyi devre kartındaki arızadan dolayı yaptırmama rağmen sağlıklı çalışmıyor yarım saate bir ses kesilip yeniden geliyordu amfi bir çalışıyor bir çalışmıyordu amfiden soğumuştum açıkcası olmuyor diye usta elektrikçi firmasına son bir şans olarak teslim ettim yaklaşık 4 gün sonra amfimin tamir edildiğini ve gelip alabilceğimi söylediler eve gelip amfiyi bağladım şuan saatlerce hiç sorunsuz şekilde çalışıyor gerçekden işini dürüst temiz yapan arkadaşlar başarılar.

  1. admin

   Usta Elektrikçi olarak Yaptığımız Servis montaj bakım işlerimiz Sadece Müşteri ve para kazanmak esası üzerine Değil insanların Sorunlarını Çözmek üzerine kuruludur Başka bir Elektrik Elektronik Arızasında Görüşmek üzere Rıfat bey.

 5. Halit

  Ev amfisi tamirinde gayet başarılılar 110 volt amfiyi 220 bağladım bilmiyordum 110 olduğunu amfiden ateş ve duman çıktı bu sayede 110 volt 220 volt öğrenmiş oldum tabi bu 250 liraya patladı usta elektrikçiye bıraktım 1 hafta sonra tamir edip teslim etti

 6. Hasan Töre

  Yamaha profesyonel amfimi arkadaşa teslim ettim parça gerek parça temini gerek işçilik olsun çok ilgilendi sağolsun şuan hiç problemsiz çalışıyor amfim tavsiye ederim işinde uzman kişileri tanımak güzel

 7. Asım

  tamir olmaz denilen Amfimin Şemasını bulup devre kartı onarımı yapıldıkdan sonra çeşitli parçaların temini ve Amfimin sonuç olarak Sorunsuz çalışması ustalara çok teşekkürler tavsiye ederim.

 8. Cüneyit

  Mağazamızın Ses sistemi Ayarlanması bozuk ve patlak hoperlörler Değiştirildi Tüm mağazanın Katlarına Ses yayını verildi Usta elektrikçi markasına Teşekkür ediyoruz isminin hakkını veren bir firma

 9. Gökhan Kiraz

  Sony marka amfimi telefonla görüştüm işyerimize getirin bakalım dedim işyerine gittiğimde sıradan bir tamirciden ziyade kurumsallığa doğru giden bir firma ile karşılaştım içeride amfiden ütüye süpürgeden elektrik malzemelerine herşey mevcut kendi bozuk amfimi tamire bıraktım oradan çalışan bir amfi satın aldım ilkez böyle biryer gördüm şaşırdım doğrusu.

  1. Yılmaz

   Slm ben yılmaz 8 yılık logitech z5500 var herkez okadar sistemi ballandıra balladıra anlattıkar ama serviz yok müşteri memnuyeti sıfır birde yalan var z5500 kontrol panel den ses geliyor subwoofer calışmıyor anlarmışsınız logitechten

 10. Serdar göktepe

  Eski Arızalı Amfimi tamir ettirmeye götürdüm üst arızasından dolayı eski olduğundan parça beklenmesi gerekti arızalı hali ile değerinde başka ürünle takas ettim beklemektense arkadaşların ellerinde güzel ürünler var antika pikap amfi 2 el amfi alımı satımıda yapıyorlar bilginiz olsun

 11. Dündar

  Üsküdarda nadir işletmelerden parmakla gösterilen biryer bir arkadaşım tavsiyesi ile tanışma fırsatım oldu Düzgün işini seven insanlar gönül rahatlığı ile iş yapabilirsiniz.

 12. Büşra Şa***

  Dedem’den hatıra bir adet teyiple pikabı tamir ettirdim 3 gün içinde tamir edildi telim edilirken testlerinide yaptılar sağolsunlar usta elektrikçi sadece bir elektrik servis yeri değil birçok uygulama merkezi gibi biryer.

 13. Atakan Şahin

  Firmaya kaset çalar pikam ve amfi setimi bıraktım pikabın arızasını yaptılar ve iğnesini değiştirdiler kaset çaların lastiklerini değiştirdiler amfiye bakım yaptılar ertesi gün bütün setim sorunsuz çalışıyordu işinde baya iyiler tavsiye ederim. not Arkadaşlar samimi insanlar Teşşekkürler.

 14. Necati Atalay

  Amfiyi teslim ederken biraz düşünmedim değil adamlar tam teknik çalışıyorlar dükkan biraz dağınık ama sistemleri gayet başarılı amfi tamiri işini yapan arkadaş bilgili güzel sistem kurmuşlar çözüm odaklı bir merkez

 15. Mehmet Kara

  DENON PMA-2500NE amfim arızası nedeni ile arkadaşlarla görüştüm getirin bakalım dediler amfi pahalı bir cihaz olduğunu hemen anladılar yanımda açtılar ve kontrol ettiler daha sonra amfimin Ana elektrik besleme trafosunun arızalı oldugunu değişmesi gerektiğini söylediler Amifyi bıraktım arkadaşlara 3 gün sonra amfinin tamir olduğunu gelip alabiliceğimi söylediler Güvenilir kişiler zaten öyle olmasa 2500 euroluk cihazı bırakıp gitmezdim ilgileri için teşşekürler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir