Ses sistemleri Kurulum hizmetleri

Anfi Sistemleri Kullanıcak Metrekareye Göre Ses ayalarının yapılması Ev ve işyerlerindeki Desibelin ayarlanması çok önemlidir çok kaliteli bir amfiniz olsa bile Ses ayarları Düzgün yapılmamış ise Tam verilmi Çalışmaz Uzman ekibimiz işyeri veya evinize gelerek yerinde Amfi Ses sistemini ayarlayıp Size Sorunsuz Teslim etmeyi garanti eder.

Anfi cihazınız veya elektronik kartlarınız mı arızalı ?
  Uygun fiyata hızlı tamir ettirmek mi  istiyorsunuz ?

  Usta Elektrikçi olarak arızalı Amfi cihaz veya kartlarınızı; fiyat teklifimizi kabul ettiğiniz andan itibaren en kısa sürede tamir edip ve kontrollerini yapıp size ulaştırıyoruz.

Amfi Tamiri

Genel olarak amfiler, bir kaynaktan gelen küçük elektronik sinyalleri büyüterek hoparlörden dinleyebileceğiniz birseviyeye yükseltirler. Geçmişten bu güne her ne kadar teknoloji ilerlemiş olursa olsun, çalışma prensipleri hep aynı kalmıştır.

Çoğu zaman aşırı yüklenmeden dolayı amfilerin çıkışlarında çeşitli arızalar görülebilmektedir. Geçen zaman ile beraber kondansetörlerinin arızalanması, potansiyometrelerdeki oksitlenmeler, veya ses girişi kaynaklarındaki voltaj kaçaklarından giişlerinin zarar görmesi sık rastlanılan durumlardandır.

Hasarlı bir amfi tamir edilmediği durumlarda ses sisteminizdeki diğer cihazlara da zarar verebilir.

Amfinizi tamire getirirken dikkat etmeniz gereken hususlar:

 • Amfinizin kablolarını tamire getirmeyin. Kabloların malzeme olarak takip edilmesi zor olduğundan karışıklığa sebep olmaktadır.
 • Amfiniz ağırdır, sizi yarı yolda bırakmayacak bir çantada taşıyın.
 • Amfinizin üzerindeki düğmeler çoğu zaman yerinden çıkabilmektedir. Taşıma esnasında düğmelerin yerinden çıkmamasına dikkat edin. Cihazı teslim ederken düğmelerini kontrol edin.
 • Amfinizin kumandası arızalı değilse servise getirmeyin. Eğer arızalı olduğunu düşünüyorsanız pillerini çıkartın ve teslim sırasında cihazın kumandası olduğunu özellikle belirtin.

 

 

6 Comments

 1. Hifici Hilmi

  Arkadaş Gayet Bilgili işinin ehli denon marka amfimin aşırı yüklenmeden dolayı çıkışlarında arıza verdi arkadaşlara bıraktım 2 gün sonra tamir edip test edilip teslim edildi şuan sıfır ayarında kullanıyorum

 2. Nişantaşı Çanta

  Mağazamızın Ses sistemlerinde Problemler vardı Buradak ileşime geçtik Ses sistemindeki Amfide Bütün hopalörler Tek çıkışa Bağlanmış Amfinin vermi Düşüktü şuan Daha iyi Ses alıyoruz Usta elektrikçiye hizmetleri için Teşekkürler

 3. fatih kaymak

  Sony Marka Amifimizin tamrini Ustaya yaptırdım dürüst ve temiz iş yapıyor 300 400 lira istenen tamir ücretini 200 tl gibi bir rakama tamirini yaptı şişliden üsküdara gitmeme gerçekden değdi hayırlı işleri olsun

 4. Rıfat Dekorasyon

  Denon marka Amfimin Arızası için Arkadaşlarla görüştüm daha önce bir iki yere daha götürmüştüm amfiyi devre kartındaki arızadan dolayı yaptırmama rağmen sağlıklı çalışmıyor yarım saate bir ses kesilip yeniden geliyordu amfi bir çalışıyor bir çalışmıyordu amfiden soğumuştum açıkcası olmuyor diye usta elektrikçi firmasına son bir şans olarak teslim ettim yaklaşık 4 gün sonra amfimin tamir edildiğini ve gelip alabilceğimi söylediler eve gelip amfiyi bağladım şuan saatlerce hiç sorunsuz şekilde çalışıyor gerçekden işini dürüst temiz yapan arkadaşlar başarılar.

  1. admin

   Usta Elektrikçi olarak Yaptığımız Servis montaj bakım işlerimiz Sadece Müşteri ve para kazanmak esası üzerine Değil insanların Sorunlarını Çözmek üzerine kuruludur Başka bir Elektrik Elektronik Arızasında Görüşmek üzere Rıfat bey.

 5. Halit

  Ev amfisi tamirinde gayet başarılılar 110 volt amfiyi 220 bağladım bilmiyordum 110 olduğunu amfiden ateş ve duman çıktı bu sayede 110 volt 220 volt öğrenmiş oldum tabi bu 250 liraya patladı usta elektrikçiye bıraktım 1 hafta sonra tamir edip teslim etti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir