Firma olarak senelerdir bu işlemi gerçekleştiren bir kurum hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda farklı faaliyetleri de bünyemizde bulunduruyoruz.

Tıkalı kanal Açma Usta Elektrikçi Alanında Uzmanlaşmış Tesisat Ustaları ile çalışmaktadır. Bütün Yapılan işlemler Makineler ile yapılmaktadır.

Tesisatınıza Zarar vermiyecek hassasiyetde ev en uygun maliyet ile sizi  Tıkalı Gider Sorunundan kurtarmayı Garanti ederiz.

Yıllardır Hizmet Sektöründe Çalışmanın vermiş olduğu Tecrübe Ve Siz Değerli müşterlerimizin Sayesinde Daha verimli iş Gücü Yaratabilmek için 7/24 Çalışmaktayız.

Su Gideri Açma

Aşağıda İzliyceğiniz Videoda Yapılan İşlemin Pratik Gösterimidir.

Gider Açma işlemleri Temiz Su ile Kirli Su Arasında Farklılık Gösterir Kirli Su Gideri Açma Ücretleri Aşşağıda Belirtilmiştir.

  • Mutfak gideri açma 150 tl’den başlamaktadır.

  • Lavabo gideri açma 150 tl’den başlamaktadır.

  •  Banyo gider açma; 200 tl’den başlamaktadır.

  • Klozet tıkanıklığı açma; 200 tl’den başlamaktadır.

  • Tuvalet tıkanıklığı açma;200 tl’den başlamaktadır.

  • Kanalizasyon açma;250 tl’den başlamaktadır.

Fiyatlarımıza KDV dahildir fatura verilir. Firmamız piyasa koşullarına göre fiyatlarımız makul tutulmuştur.

Tıkalı gider borularında tıkanıklık açma hizmeti sağlıyoruz. Şimdiye kadar açılmaz denilen yüzlerce tuvalet ve lavabo gideri açtık. İşlerinizi çözmeye gelen personelin hepsi yıllardır bu işle uğraşan ustalar oldukları için çözümsüz kalmamanız için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.

Tuvalet gideri: Alt yapı boruları geniş çapta döşenen tuvalet giderlerinde tıkanmanın sebebi yoğun kireç nedeniyle boruların daralması veya tuvalete kaçırılan yabancı cisimlerdir. Parçalayıcı kafa sayesinde giderin içine gönderilen robot, tıkanmaya neden olan maddeyi sökerek alır.
Klozet gideri: Koku önleyici plastik parçaların klozetin deliğine kaçması sonucu tıkanmalar meydana gelebilmektedir Ayrıca bayanların temizlik malzemeleri ve bez parçalarını ya da oyuncakların klozete düşürülmesi yaşanan klozet tıkanmalarının sebepleri arasındadır. Bu şekilde yaşanan tıkanmaları klozeti yerinden sökmeden açmak mümkün değildir.
Otopark gideri: Otoparkın zemininde biriken toz ve toprak gibi kalıntılar, görevliler temizlik yaptığı sırada suyla birlikte otoparkın giderine verilmektedir. Su akışının yavaş ya da boru mesafesi uzun olan hatlarda, suyla gönderilen katı maddeler dibe çöker. Kalıntılar temizlenmediği takdirde belirli bir zaman sonunda otopark gideri tıkanır.
Banyo gideri: Banyonun zemininde biriken suyu çekmesi için kullanılan yer süzgeçleri, duşa kabin kullanımı nedeniyle son zamanlarda işlevini yitirmektedir. Banyolar yıkanarak değil, bezle silinerek temizlendiği için banyo gideri çok az kullanılır. Eğer banyo gideriniz tıkandıysa diğer atık su giderlerini kesinlikle kullanmamalısınız.
Teras gideri: Ağaç yapraklarından dolayı tıkanmış teras gideri, yağmur yağdığında tamamen tıkanır. Belli zaman aralıklarında teras giderleri kamerayla kontrol edilerek tıkalı olup olmadıklarına bakılmalıdır. Aksi takdirde teras giderinde tıkanma yaşanabilir. Zamanında bakım yaptırmayan müşterilerimiz için tıkanma yaşadığında acil ekip yönlendirerek tıkanıklığı açtırıyoruz.
Balkon gideri: Etraftan esen rüzgâr aracılığıyla gelen çöp ve kum taneleri, balkon giderinin tıkanmasına neden olmaktadır. Balkon giderini açmak için tıkanıklık açma robotunun yoklama denilen metal uç kısımları kullanılır. Farklı uçlardan yararlanılarak gideri açmaya çalışmak, olası boru zararının önüne geçer.
Mutfak gideri: Yemek yağlarının neden olduğu kötü koku ve tıkanmalar kısa sürede su jeti makinesiyle temizlenmektedir. Bu temizlik işlemini ortalama 5 yıl arayla yaptırdığınız takdirde mutfak giderinde sıkıntı yaşanmamaktadır.
Pis su gideri: Bütün atık su tahliye borularına verilen isim pis su gider borularıdır. Ev ya da iş yeri gibi alanlarda mevcut olan pis su giderlerinde yaşanan tıkanmaları kırmadan açıyoruz.

 

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir