• 5 Kasım 2017
Güvenlik kamerası kurulumu

Kamera Sistemleri Kurulumu

Daha çok site alanlarında yaygın olarak gerçekleştirilmekte olan kamera sistemleri kurulumu işinin ehli kişiler tarafınca yapılması gerekmektedir. Söz konusu olan işlemler, bilinenin aksine daha hassas şekilde yapılmalı ve tüm aşamaları dikkatle incelenerek gerçekleştirilmektedir. Gerekli bilgiye ve de deneyime sahip olmayan kişiler tarafından yapılan kamera sistemi kurumlarında, çeşitli sorunların ortaya çıkması görülebilmekte ve bunların başında kameraların doğru çalışmadığı gözlemlenmektedir. Bu gibi durumlar için alanında hizmet veren firmalardan yardım alınması gerekmekte ve sistemlerin en doğru şekilde işlemesi için kurulumların işinin ehli kişilere yaptırılması tavsiye edilmektedir. Çeşitli fiyatlar üzerinden sunmuş olduğumuz kamera kurumlarında, alınmış olan ücretlerin hakkını en doğru şekilde teslim etmekteyiz.

Usta Elektrikçi
Kamera Sistemleri Kurulumu Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Özellikle suç ve şiddet olaylarının artmış olduğu son yıllarda sıkça gerçekleştirilmekte olan kamera sistemleri kurulumu işlemleri, pek çok farklı firma tarafından sağlanabilmektedir. Ancak beklenen çözümü sunamayan firmalar, müşterilerin mağdur olmasına yol açmaktadır. Bu gibi sorunların ortadan kalkması ve de müşterilerimizin memnuniyeti için sağlamış olduğumuz kurulum hizmetlerinde öncelikli olarak kamera sistemlerin tipi ve markalarına dikkat edilmektedir. Aynı zamanda kameraların konulacak olan alanların su geçirmemesine dikkat edilmekte ve de bu tür bölgelerin çok sıcak olmamasına da özen gösterilmektedir. Özel ev ya da iş alanlarındaki yapılar için oldukça gerekli olan kameralar, gerekli güvenliklerin önlemlerinin en başında yer almaktadır.
Kamera Sistemleri Kurulumu Fiyatları Nasıldır?
Kurulum yapılacak olan yapı ve alanların boyutları, özellikleri ve de cihazların çeşitlerine göre farklılık göstermekte olan kamera sistemleri kurulumu fiyatları, firmamız sayesinde en uygun ücret üzerinden sağlanmaktadır. Alanında deneyimli ve de gerekli eğitimleri almış olan kadromuz sayesinde, sistemlerin sorunsuz ve de en doğru şekilde kurulması mümkün olmaktadır. Günümüzde park ya da sokak alanlarında kurulumu yapılan kamera sistemleri, aynı zamanda ev tarzı yapılarda da yaygın olarak tercih edilmektedir. Suç olaylarının azalmasını ve de güvenli bölgelerin çoğalmasını sağlamakta olan kamera sistemleri, gelişmekte olan teknoloji ile birlikte daha da geliştirilerek çeşitli müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Kamera Sistemleri Kurulumu

Kayıtlı İzle 7/24 ve Canlı İzle 7/24 ile akıllı telefonlar ve web üzerinden, kurulu olan kamera sistemleriyle ev veya iş yerinizi canlı olarak kolayca izlerken, bununla birlikte kayıt etme özelliği ile de kaçırdığınız anlamış olurı daha sonrasında seyretme fırsatı bulabilirsiniz.

 

Güvenlik kamera projelerinde başarı oranını en fazla etkileyen faktör, güvenlik kamera sisteminin kurulum sürecinde yapılan mühendislik hatalarıdır.
Meyer’in müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile güvenlik kamera sistemi teklifinden önce ücretsiz olarak alan keşfi yapılarak en uygun noktalar, en uygun açılar tespit edilir bunlara uygun kamera markası ve modeli seçilerek teklif verilir.

KAYITLI İZLE 7/24

Ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerinden hem ortamı canlı izleyebilir bununla birlikte kayıt etme özelliği ile takip etmek istediğiniz ortamı 7/24 kayıt altına alabilirsiniz. Siz evde ya da iş yerinizde yokken yapılan kayıtlar yardımıyla, sevdiklerinizin ve çalışanlarınızın aslabir anını kaçırmadan, dilediğiniz vakit seyretme fırsatı bulabilirsiniz.

Kayıt sistemi, izlenilen mekanda yer almasından dolayı kayıt esnasında internete gerek duyulmamaktadır. Dolayısıyla kayıt işlemi ile internet kotasından harcama yapmamaktadır. Kayıtlarınız kendi elinizin altında olup başkaları tarafınca erişimine olanak verilmemektedir.

Pahalı ve karmaşa sistemler yerine, internet bağlantısı ile uzaktan rahatlıkla erişim sağlayabildiğiniz kameralar sayesinde, aklınız ne sevdiklerinizde ne de çalışanlamış olurınızda kalsın!

CANLI İZLE 7/24

Canlı İzle 7/24 ile akıllı telefonlar ve web üzerinden ev yahut iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerini canlı olarak anında izleyebilme imkanı bulurken, uzaktan erişimin size sağladığı konforla yaşam alanlarınızı her an kontrol edebilirsiniz. Sevdiklerinizin güvenliği, çalışanlarınızın denetimü artık Canlı İzle 7/24 ile çok rahat!

Yüksek Çönürlüklü Day/Night IR Kamera
Sinyal Sistemi: PAL/NTSC
720(H)*480(V) efektif pixel ile 600 TVL çözünürlükte D1 kalitesinde görüntü. Min. Işık
Hassasiyeti: 0.1 [email protected](F1.2, AGC ON) 0.2 [email protected](F1.8 AGC ON) 0 Lux IR özelliği ile
ortamda hiç ışık olmadan da görüntü alabilme özelliği.
Lens: 3.6mm @F1.8
Etkin Görüş Mesafesi: 10m gece(SB)/gündüz (Renkli) kaliteli görüntü
İhtiyacınıza gore arttırılabilen kamera sayısı Kamera kayıtları averaj 6 fps’de 25 gün kayıt almaktadır.
H.264 sıkıştırma formatı ile yüksek hızda görüntü işleme kabiliyeti olan DVR aygıt.
Yüksek koruma derslikında su ve toz şeklinde dış etkenlere karşı güvenli harici kameralar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir