• 5 Kasım 2017
Güvenlik kamerası kurulumu

Kamera Sistemleri Kurulumu

Kamera sistemleri kurulumu, özellikle site alanları gibi birçok alanda yaygın şekilde gerçekleştirilmektedir. Ancak bu işlem, bilinenin aksine oldukça hassas ve dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu nedenle, kamera sistemleri kurulumu işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önerilmektedir. Yeterli bilgi ve deneyime sahip olmayan kişiler tarafından yapılan kurulumlarda, kameraların doğru çalışmadığı sorunu ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise, alanında uzman firmalardan yardım alınması önerilmektedir.

Kamera sistemi kurulumu için fiyatlar, kurulacak olan yapı veya alanın boyutları, özellikleri ve cihazların çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Firmamız, en uygun ücret üzerinden hizmet vererek müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Kurulum işlemleri sırasında, kameraların konulacağı alanların su geçirmemesi ve çok sıcak olmamasına özen gösterilmektedir. Ayrıca, kameraların tipi ve markası da önemli bir faktördür. Kameralar, özel ev ya da iş alanlarındaki yapılar için oldukça gerekli güvenlik önlemlerinin en başında yer almaktadır.

Usta elektrikçi olarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. Kurulum öncesinde, ücretsiz olarak alan keşfi yapılarak en uygun noktalar ve açılar tespit edilmekte, buna uygun kamera markası ve modeli seçilerek teklif verilmektedir.

Kurulu olan kamera sistemleri sayesinde, ev ya da iş yerinizin ortamını 7/24 kayıt altında tutabilirsiniz. Kaydedilen görüntülerin yanı sıra, canlı izleme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede, akıllı telefon veya web üzerinden ev yahut iş yerinizde kurulu olan kameraları canlı olarak anında izleyebilirsiniz. Güvenlik kamera projelerinde başarı oranını en fazla etkileyen faktör, güvenlik kamera sisteminin kurulum sürecinde yapılan mühendislik hatalarıdır. Bu nedenle, kamera sistemleri kurulumu işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi büyük önem taşımaktadır.

Yüksek çözünürlüklü day/night IR kamera, PAL/NTSC sinyal sistemi, 720(H)*480(V) efektif pixel ile 600 TVL çözünürlükte D1 kalitesinde görüntü sunmaktadır. Kameranın hassasiyeti, 0.1 Lux@(F1.2, AGC ON) 0.2 Lux@(F1.8 AGC ON) şeklindedir. Ayrıca, kameranın etkin görüş mesafesi 10 metredir ve IR özelliği sayesinde ortamda hiç ışık olmadan da görüntü alabilme özelliğine sahiptir. Lensi ise 3.6mm @F1.8 dir.

Kamera kayıtları averaj 6 fps’de 25 gün kayıt almaktadır ve H.264 sıkıştırma formatı ile yüksek hızda görüntü işleme kabiliyeti olan DVR aygıtı ile kaydedilmektedir. Kameraların sayısı ihtiyaca göre arttırılabilmektedir. Harici kameraların su ve toz gibi dış etkenlere karşı yüksek koruma derecesi bulunmaktadır.

Usta Elektrikçi
Kamera Sistemleri Kurulumu Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Özellikle suç ve şiddet olaylarının artmış olduğu son yıllarda sıkça gerçekleştirilmekte olan kamera sistemleri kurulumu işlemleri, pek çok farklı firma tarafından sağlanabilmektedir. Ancak beklenen çözümü sunamayan firmalar, müşterilerin mağdur olmasına yol açmaktadır. Bu gibi sorunların ortadan kalkması ve de müşterilerimizin memnuniyeti için sağlamış olduğumuz kurulum hizmetlerinde öncelikli olarak kamera sistemlerin tipi ve markalarına dikkat edilmektedir. Aynı zamanda kameraların konulacak olan alanların su geçirmemesine dikkat edilmekte ve de bu tür bölgelerin çok sıcak olmamasına da özen gösterilmektedir. Özel ev ya da iş alanlarındaki yapılar için oldukça gerekli olan kameralar, gerekli güvenliklerin önlemlerinin en başında yer almaktadır.
Kamera Sistemleri Kurulumu Fiyatları Nasıldır?
Kurulum yapılacak olan yapı ve alanların boyutları, özellikleri ve de cihazların çeşitlerine göre farklılık göstermekte olan kamera sistemleri kurulumu fiyatları, firmamız sayesinde en uygun ücret üzerinden sağlanmaktadır. Alanında deneyimli ve de gerekli eğitimleri almış olan kadromuz sayesinde, sistemlerin sorunsuz ve de en doğru şekilde kurulması mümkün olmaktadır. Günümüzde park ya da sokak alanlarında kurulumu yapılan kamera sistemleri, aynı zamanda ev tarzı yapılarda da yaygın olarak tercih edilmektedir. Suç olaylarının azalmasını ve de güvenli bölgelerin çoğalmasını sağlamakta olan kamera sistemleri, gelişmekte olan teknoloji ile birlikte daha da geliştirilerek çeşitli müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Kamera Sistemleri Kurulumu

Kayıtlı İzle 7/24 ve Canlı İzle 7/24 ile akıllı telefonlar ve web üzerinden, kurulu olan kamera sistemleriyle ev veya iş yerinizi canlı olarak kolayca izlerken, bununla birlikte kayıt etme özelliği ile de kaçırdığınız anlamış olurı daha sonrasında seyretme fırsatı bulabilirsiniz.

 

Güvenlik kamera projelerinde başarı oranını en fazla etkileyen faktör, güvenlik kamera sisteminin kurulum sürecinde yapılan mühendislik hatalarıdır.
Usta Elektrikçi ‘in müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile güvenlik kamera sistemi teklifinden önce ücretsiz olarak alan keşfi yapılarak en uygun noktalar, en uygun açılar tespit edilir bunlara uygun kamera markası ve modeli seçilerek teklif verilir.

KAYITLI İZLE 7/24

Ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerinden hem ortamı canlı izleyebilir bununla birlikte kayıt etme özelliği ile takip etmek istediğiniz ortamı 7/24 kayıt altına alabilirsiniz. Siz evde ya da iş yerinizde yokken yapılan kayıtlar yardımıyla, sevdiklerinizin ve çalışanlarınızın aslabir anını kaçırmadan, dilediğiniz vakit seyretme fırsatı bulabilirsiniz.

Kayıt sistemi, izlenilen mekanda yer almasından dolayı kayıt esnasında internete gerek duyulmamaktadır. Dolayısıyla kayıt işlemi ile internet kotasından harcama yapmamaktadır. Kayıtlarınız kendi elinizin altında olup başkaları tarafınca erişimine olanak verilmemektedir.

Pahalı ve karmaşa sistemler yerine, internet bağlantısı ile uzaktan rahatlıkla erişim sağlayabildiğiniz kameralar sayesinde, aklınız ne sevdiklerinizde ne de çalışanlamış olurınızda kalsın!

CANLI İZLE 7/24

Canlı İzle 7/24 ile akıllı telefonlar ve web üzerinden ev yahut iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerini canlı olarak anında izleyebilme imkanı bulurken, uzaktan erişimin size sağladığı konforla yaşam alanlarınızı her an kontrol edebilirsiniz. Sevdiklerinizin güvenliği, çalışanlarınızın denetimü artık Canlı İzle 7/24 ile çok rahat!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir