Görüntülü Konuşma Sistemleri
Daha çok son 20 yıl içerisinde hayatımıza girmiş olan görüntülü konuşma sistemleri hayatımızın daha güvenli olması açısından oldukça yarar sağlayan cihazlar arasında yer almaktadır. Söz konusu olan cihazlar, akla gelebilecek olan her türlü yapı alanlarında kullanılmakta ve ev ya da ofis tarzı yapılara gelen misafir ya da müşterilerin kim olduğu konusunda önceden haberler alınabilmektedir. Özellikle dolandırıcılık ve hırsızlık olayları nedeni ile tedirginlik yaşayan kişiler, evlerine kimin geldiğini bilmek istemekte ve bu sistemler, hem görüntülü hem de sesli olarak iletişim kurabilmenizi sağlamaktadır. Kapıya kadar gelen kişilerin tek bir ekran üzerinden görünebilmesi ve aynı zamanda kapı açılmadan sesli olarak konuşulabilmesini sağlayan cihazlar, her çeşit yapılar için kullanılabilmektedir.


Görüntülü Konuşma Sistemleri İçin Sunulan Tamir Hizmeti
Çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılan cihazlar, belirli süreler sonunda arızalanabilmekte ve bu cihazların arasında görüntülü konuşma sistemleri de yer almaktadır. Kimi zaman yanlış kullanım ya da kimi zaman ise hatalı montaj işlemi nedeni ile arızalanabilen sistemler, alanında uzman firmalar tarafınca tamir edilmeli ve de sahiplerine teslim edilmelidir. Alanında uzman kadro ile birlikte sağlamış olduğumuz tamir hizmetlerinde, gereken enerjilerin geldiği kontrol edilmekte ve bu aşamaların ardından diğer işlemlere geçilmektedir. Cihazın kutusunun içerisi açılmakta ve burada da gerekli bakımlar gerçekleştirilmektedir. Tüm bu işlemlerin ardından arıza tespit edilemezse, diğer aşamaya geçilir ve cihazlarda yer alan zil, kapı otomatiği ve de görüntü kablolarının denetimleri yapılmaktadır.
Görüntülü Konuşma Sistemleri Tamir Fiyatları Nasıldır?
Marka, model ve özelliklerine göre değişmekte olan görüntülü konuşma sistemleri ve bunun için sunulan tamir hizmetlerinde yer alan fiyatlar farklılık göstermektedir. Alanında uzman ve işinde deneyimli kadromuz ile birlikte sunulan tamir hizmetlerinde belirlenen özel günler için kampanyalar yapılmaktadır. Bu sayede en uygun ücretler üzerinden tamir hizmetlerinden yararlanmanız sağlanmaktadır. Söz konusu sistemler için yalnızca tamir işlemleri değil, aynı zamanda cihazların kurulumu için sorunsuz montaj ayrıcalıklarını da sağlamakta olan firmamız, en kısa süreler içerisinde sistemleri kullanıcılarına teslim etmekte ve güvenli yapılarda oturulmasının önünü açmaktadır.

Görüntülü interkom sistemleri diğer dairelerle görüntülü ve sesli olarak bildirişim kurmanıza olanak sağlar ve hem ip tabanlı bununla birlikte analog tabanlı olarak kullanılabilir. Her iki türde de tek kablo üzerinden ses, görüntü ve enerji aktarılabilmesi yardımıyla hızlı ve basit kurulum yapılabilirken, bununla beraber kablolama maliyeti de düşürülür.
Ayrıca interkom sistemleri; kameralı güvenlik, hırsız alarm ve mevcut mesajşim sistemlerinizle tam entegre olabilir.

Bu sayede örneğin; binanın içindeki ve dışındaki güvenlik kameraları izlenebilir, hırsız alarm sistemi açıp kapatılabilir, sisteme uzaktan bağlanarak misafler görülüp kapı açılabilir ve mevcut santrala bağlanarak görüşmeler yapılabilir. Doğal olarak ki görüntülü interkom sistemleriyle yapılabilecekler bunlarla sınırlı değil! Güvenliğinizi sağlarken yaşamınızı kolaylaştırmak istiyorsanız Görüntülü Konuşma Sistemleri sistemleri Kullanmalısınız.