JEneratör Tamiri ve Bakımı

Her marka ve güçteki üreteç gruplarındaki topyekün dizel bakım, tamir ve onarımı, her türlü elektriksel ve elektroniksel arızaların onarım, bakım ve onarımı, her güçteki alternatör bobinajı, manuel ve otomatik geçirme panoları imalatı ve onarım, bakım ve onarım hizmetlerini uygun seçeneklerle ekonomik bir biçimde garantili olarak yerine getiriyoruz. Benzinli ve dizel, kabinli ve kabinsiz, manuel yada otomatik kumandalı, monofaze yada trifaze 2,2 kVA güçten 2500 kVA gücündeki jenerator gruplarının tümünün onarım bakım ve onarımlarını titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Anahtar Teslimi Montaj Hizmetleri

Satın almış olduğunız jeneratör gruplarının nakliye, demonte ve monte işçilikleri, yerine yerleştirme, egzost montajı, yakıt hattı bağlantısı, kuvvet ve kumanda kablolarının temini ve montajı, akü asidi, yağ ve antifriz ikmali ve grubun startlanması şeklinde hizmetleri bir paket halinde müşterilerimize sunuyoruz.

Periyodik bakım

haiz olduğunuz jenerator gruplarının aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 senelik periyodik bakımlarını düzenli periyodlar halinde yerine getiriyoruz. Bakımları tertipli olarak yapılan jeneratörlerde arıza ve onarım masrafları en aza indirilirken, ihtiyaç duyulduğu anda jeneratörün çalışır vaziyette olması sağlanmaktadır. Arızalarda anlaşmalı firmalar servis önceliğine sahiptir ve parça masrafları haricinde ek olarak herhangi bir servis ücreti ödememektedirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir