Daire Elektrik iç Tesisat Kurulumu

Elektrik tadilatı ve tesisatı konusunda derhal her ihtiyacınızı emin ve kalıcı çözümler ile Usta Elektrikçi yardımıyla karşılayabilirsiniz.

Üsküdar’da hizmet veren firmamızda elektrik Tesisat  projelerinde tamamen size özel çözümler üretiyor ve bütçenize en uygun en kaliteli elektrik malzemelerini belirleyerek uzun ömürlü tesisat sistemlerini ev veya işyerinize sunuyoruz.

Ihmal etmeyin yapının elektrik tesisatı ne kadar iyi olursa sizin için o kadar güvenli bir ortam oluşacaktır.

Tesisat hazırlanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de topraklamadır. Sağlıklı bir topraklama yapılmadığı takdirde elektrikle çalışan cihazlarınızda problem yaşamanız olasıdır.

Ek olarak her türlü elektrik arızalarında hızlı ve emin çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimize, elektrik proje danışmanlık hizmetleri kapsamında elektrik ve elektronik projelerinin hazırlanması, elektromekanik, otomasyon, danışmanlık, kontrolörlük ve proje yönetimi gibi konularda destek sunmaktayız.

Her türlü konut, toplu konut inşaatları, avm inşaat projeleri, fabrika inşaatları, plaza inşaatları vb. Konularda elektrik taahhüt işleriniz için çözümler sunuyoruz.

Ev ve ofislerinizde elektrik tesisatı problemlerının çözümü ve inşaat projelerinizin elektrik tesisatı kurulumu için araç-gereç temininden uygulamasına kadar tüm etaplarda hizmet veriyoruz.

Elektrik döşemı Hizmetlerimiz:

 • Toplu Konut Elektrik tesisatı
  Elektrik Kabloları Yenileme
  fabrika Elektrik tesisatı
  Ofis Elektrik tesisatı Kurulumu
  Ev Elektrik tesisatı Kurulumu

Adım Adım Elektrik Tesisat Süreci

 • Ücretsiz Keşif : tesisat arzu ettiğiniz mekanın ölçüleri alınır.
 • Proje: İstedikleriniz doğrultusunda mekana uygun şekilde projemizi birlikte oluştururuz.
 • Teklif: Projeyle ilgili detaylı teklifimizi sunarız.
 • Uygulama: Teklif tasdikı ile birlikte elektrik döşem sözleşmemizi yapıp projeye başlarız.
 • Teslimat: Belirlenen tarihte projeyi bittirır sizlerin de değerlendirmenizi aldıktan sonra projeyi teslim ederiz.

TADİLAT

Evinizi veya işyerinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Bizler, yaşam ve çalışma mekanlarınızı yenilerken ekonomik ve güvenilik “Anahtar teslim çözümler” sunuyoruz.

Kendi alanlarında uzman kadromuz, mekanınızı güzelleştirmek için size yepyeni fikirler ve bu fikirleri hayata geçirecek ekonomik çözümler de sunuyor. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanarak çok çeşitli fiyat ve ödeme seçenekleri ile yaşam alanlarınızı derhal şimdi yenileyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir